DODAJ
Kajtman 12.07.2010, godz. 18:37
Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall w Bydgoszczy została wybudowana w bezpośrednim sąsiedztwie głównej ulicy miasta - ul. Jagiellońskiej, w kwadracie najbardziej ruchliwych ulic miasta: Jagiellońskiej, Piotrkowskiego, Ogińskiego i Sieńki. W bezpośrednim sąsiedztwie galerii znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz dworzec komunikacji autobusowej.

Budynek galerii powstał w miejscu, gdzie kiedyś znajdowały się bydgoskie zakłady przetwórstwa mięsnego Byd Meat. Dziś pamiątką po dawnych zakładach są cztery, liczące ponad 100 lat, ale gruntownie odrestaurowane, kamienice, tworzące swoisty front galerii. Kamienice mają swoje wyróżniki, które dodają Focusowi uroku miejsca z pogranicza historii i współczesności.

Więcej informacji: www.focusmall-bydgoszcz.pl
odpowiedz
Kajtman 26.11.2014, godz. 12:12
122 mln euro kosztowało spółkę Atrium European Real Estate Limited przejęcie centrum handlowego Focus Mall w Bydgoszczy. Sprzedającym była firma Aviva Investors.

Akwizycja została w całości sfinansowana z posiadanych przez Atrium zasobów gotówkowych. Jest to jednocześnie element realizacji strategii opierającej się na wzmocnieniu działalności firmy na terenie Polski, Czech oraz Słowacji. Atrium chce to czynić poprzez przejęcia generujących duże przychody centrów handlowych.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 08.12.2014, godz. 17:07
Spółka Atrium European Real Estate Limited, wiodący właściciel, operator i deweloper centrów handlowych i nieruchomości detalicznych w Europie Środkowo-Wschodniej ogłasza, że zgodnie z informacją z dnia 6 października 2014 r. spółka sfinalizowała zakup Centrum Handlowego Focus Mall w Bydgoszczy od firmy Aviva Investors za kwotę 122 mln EUR.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
sabinatta 17.03.2017, godz. 11:14
czesccccc
odpowiedz
ewefas 02.06.2018, godz. 22:14
hej
odpowiedz