REKLAMA

Opinie o [Kraków] Centrum logistyczne "Kraków Airport Logistics Centre" (14)

Napisz komentarz
Orzech
Damian Daraż
Damian Daraż
13.04.2016
Powstaje największe centrum logistyczne w Małopolsce

Goodman rozpoczął budowę kolejnej hali magazynowej w Modlniczce.
Obiekt o powierzchni 12 tys. metrów kwadratowych ma być gotowy w połowie
tego roku.
Goodman - grupa działająca jako właściciel, deweloper i zarządzający
powierzchniami przemysłowymi i biznesowymi na całym świecie – zdecydował
się na rozbudowę Kraków Airport Logistics Centre.

To jedno z największych centrum logistycznych tej firmy w Polsce. Budowa
pierwszego magazynu rozpoczęła się w 2010 r. i do tej pory powstało
pięć obiektów o łącznej powierzchni ponad 80 tys. m kw. Docelowo w
Modlniczce będą magazyny o powierzchni 150 tys. m kw. Gdy zostaną
wynajęte wszystkie hale, w centrum pracować będzie tysiąc osób i stanie
się ono największym tego typu obiektem w Małopolsce...

Czytaj
więcej:
http://www.dziennikpolski24.pl/region/kronika-krakowska/a/powstaje-najwieksze-centrum-logistyczne-w-malopolsce,9870712/


Orzech
Bremer zrealizuje w Modlniczce na zlecenie Goodman Group kompleks magazynowy o powierzchni 11 tys. m2

Więcej: http://www.prem.pl/index.php?option=com ... 59&lang=pl
Orzech
Goodman buduje spekulacyjnie w Krakowie

Deweloper rozpoczął budowę piątego magazynu w ramach Kraków Airport Logistics Centre. Obiekt o powierzchni 11 tys. mkw. budowany jest spekulacyjnie. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2014 r., a ich zakończenie planowane jest na listopad 2014 r.

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Magazyny/Wiad ... w-Krakowie
siwek99
Faktycznie, wygląda to naprawdę imponująco :)
Jan Hawełko
Grupa Goodman pozyskała trzech nowych najemców do nowego, czwartego magazynu w Kraków Airport Logistics Centre. Royal Canin, Logfarma oraz DB Schenker Logistics wynajmą powierzchnię w obiekcie liczącym 12 250 mkw., który jest obecnie skomercjalizowany w 85 proc. Budowa pierwszej części o powierzchni 6 100 mkw. zakończyła się w lipcu, a druga, obejmująca 6 150 mkw., będzie gotowa w październiku br.

pokaz-artykul.png
MatKoz
28396_1000x.jpg

28397_1000x.jpg

28399_1000x.jpg

28400_1000x.jpg
Topbiura.pl
Grupa Goodman pozyskała kolejnego klienta na wynajem powierzchni w drugim magazynie budowanym w ramach Kraków Airport Logistics Centre. Kolporter prasy RUCH wynajmie 5 200 m2 powierzchni magazynowej oraz 650 m2 powierzchni biurowej i socjalnej...

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Adam
Od dawna słyszałem o tej inwestycji. Zapowiada się ciekawie. Czy to prawda, że wybudowana zostanie również druga droga dojazdowa? @ Anna Maria - zdjęcia bardzo fajne, ale widziałem galerię innych już magazynów na magazyny.pl gdzie pokazane są w formie panoramy i można sobie wszystko zobaczyć z bliska. Może uda Wam się coś takiego tutaj załączyć? Wydaje mi się, że to fajny pomysł, żeby w taki sposób przedstawić powierzchnie przemysłowe.
Anna Maria
Jedna z największych na świecie firm działających na rynku nieruchomości logistycznych i przemysłowych - Grupa Goodman rozpoczyna budowę centrum logistycznego "Kraków Airport Logistics Centre". Park oferować ma powierzchnie magazynowe tzw. wysokiego składowania wraz z pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i technicznymi. Wynajęciem powierzchni w powstającym centrum logistycznym zainteresowane są międzynarodowe i lokalne firmy z branży chemicznej, spożywczej i materiałów budowlanych. Inwestycja pochłonie ok. 250 mln zł.

9971.fullsize.jpg

Kraków Airport Logistics Centre powstaje na działce o powierzchni 31,5 hektara, zlokalizowanej w Modlniczce, 300 m od obwodnicy Krakowa i 4 km od międzynarodowego lotniska Kraków - Balice a 1 km od autostrady A4/S7. Nowoczesne centrum logistyczne liczyć ma 150,000 mkw powierzchni użytkowej tj.: 8 magazynów wysokiego składowania wraz z pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i technicznymi. W pierwszym etapie powstanie infrastruktura centrum - instalacje, drogi i parkingi oraz dwa pierwsze budynki magazynowe o powierzchni 34,800 mkw. Pierwszy magazyn ma być gotowy już w połowie przyszłego roku i jego najemcą będzie krakowska spółka SCOT.

Kraków Airport Logistics Centre zapewnić ma miejsca pracy dla 1 000 osób.
Anna Maria
Jedna z największych na świecie firm działających na rynku nieruchomości logistycznych i przemysłowych - Grupa Goodman rozpoczyna budowę centrum logistycznego Kraków Airport Logistics Centre. Park oferować ma powierzchnie magazynowe tzw. wysokiego składowania wraz z pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i technicznymi. Wynajęciem powierzchni w powstającym centrum logistycznym zainteresowane są międzynarodowe i lokalne firmy z branży chemicznej, spożywczej i materiałów budowlanych. Planowane zakończenie inwestycji to II kwartał 2011 roku.
REKLAMA