Kraków: SMA Magnetics nowym najemcą Goodman Kraków Airport Logistics Centreźródło: GOODMAN

Kraków: SMA Magnetics nowym najemcą Goodman Kraków Airport Logistics Centre

REKLAMA
Firma SMA Magnetics wynajęła prawie 14 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-biurowej w parku logistycznym Goodman Kraków Airport Logistics Centre. W transakcji najemcę reprezentowali Konrad Jacewicz i Michał Sikora z międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.
SMA Magnetics to światowy lider w zakresie technologii stosowanych do produkcji energii elektrycznej pozyskiwanej z energii słonecznej. Przedsiębiorstwo powstało w 1983 roku pod nazwą DTW Sp. z o.o. W 2017 roku zmieniło nazwę na SMA Magnetics Sp. z o.o. Spółka wprowadza nowe standardy w zakresie technologii wykorzystujących odnawialne źródła energii. Firma produkuje szeroki wachlarz elementów indukcyjnych oraz elektrycznych, takich jak transformatory, dławiki czy filtry.
REKLAMA
Goodman Kraków Airport Logistics Centre znajduje się w Modlniczce, tuż przy zjeździe z obwodnicy Krakowa (trasa S7), kilometr od autostrady A4 i administracyjnej granicy stolicy Małopolski. Na działce o powierzchni 31,5 ha istnieje już 7 obiektów. Docelowo, park może zostać rozbudowany do 150 000 mkw. powierzchni.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA