Globalny pośrednik na rynku nieruchomości komercyjnych wynajął biuro w High5ive w Krakowieźródło: Materiały inwestora

Globalny pośrednik na rynku nieruchomości komercyjnych wynajął biuro w High5ive w Krakowie

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Cresa, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców, otworzyła biuro w Krakowie.
Cresa posiada już w Polsce pięć biur: w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi i Krakowie. Krakowska siedziba mieści się w biurowcu High5ive przy ul. Pawiej 9.
Cieszę się, że kolejne sukcesy naszej firmy pozwalają nam zainwestować w jej rozwój. Chcemy być jak najbliżej klientów, ponieważ rośnie zapotrzebowanie na obiektywne i niezależne usługi w zakresie reprezentacji najemców korporacyjnych. Cieszymy się zaufaniem wielu firm, stąd decyzja o naszej obecności w Krakowie – mówi Piotr Kaszyński, partner zarządzający Cresa Polska. 
REKLAMA
High5ive znajduje się w sąsiedztwie Dworca PKP Kraków Główny, co sprawia, że jest to najlepiej skomunikowana inwestycja biurowa w Krakowie. Docelowo kompleks będzie miał pięć budynków o łącznej powierzchni najmu sięgającej 70 000 mkw. Inwestycja realizowana jest przez firmę Skanska. Biuro Cresa Polska mieści się w budynku nr 1, który został oddany do użytku w ramach I etapu. 
Kraków niezmiennie znajduje się na tzw. krótkiej liście najlepszych lokalizacji dla firm wchodzących do Polski. Jest on drugim największym ośrodkiem akademickim i najsilniejszą destynacją turystyczną w kraju. Miasto jest liderem w sektorze nowoczesnych usług biznesowych. Wysokie zainteresowanie najemców i deweloperów sprawia, że Kraków jest drugim (po Warszawie) największym pod względem podaży i popytu rynkiem biurowym w Polsce – mówi Bartek Włodarski, partner, dyrektor Działu Reprezentacji Najemców Biurowych oraz Klientów Korporacyjnych w firmie Cresa Polska.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA