Kup teraz, zapłać za 2 lata i zamieszkaj na swoim. Nowatorski program dewelopera

Kup teraz, zapłać za 2 lata i zamieszkaj na swoim. Nowatorski program dewelopera

Artykuł sponsorowany
MaŚliczne
adresWrocław, Królewiecka
inwestorGrupa CTE
projektantZAH Sp. z o.o.
REKLAMA

Program "KUP TERAZ – ZAPŁAĆ ZA 2 LATA" to nowatorska formuła sprzedaży nieruchomości, która umożliwia zamieszkanie osobom posiadającym 20-procentowy wkład własny m.in. na wrocławskich Maślicach.

Czy wiesz, że możesz odebrać klucze od swojego wymarzonego mieszkania po wpłacie tylko 20% jego wartości? Pozostałą kwotę zapłacisz nawet 2 lata później, a w tym czasie zdążysz już zadomowić się w nowym lokum! – zachęca wrocławski deweloper, Grupa CTE Investments, który inwestuje w zachodniej części stolicy Dolnego Śląska. Nowy program zakłada dwuletni okres odroczenia pozostałej kwoty nieruchomości, który można przeznaczyć np. na sprzedaż dotychczasowego mieszkania lub zebrania odpowiednich środków.

Firma CTE działa na rynku od 2004 roku. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów, którzy oczekują atrakcyjnych nieruchomości w doskonałych lokalizacjach i w przystępnej cenie. Wielu spośród naszych klientów finansuje zakup nowego mieszkania poprzez sprzedaż dotychczasowej nieruchomości. Wychodząc naprzeciw tego typu oczekiwaniom opracowaliśmy nowatorską formułę finansowania zakupu domu lub mieszkania, która pozwala odebrać klucze od nowego lokum po wpłacie 20% jego wartości dając jednocześnie nawet 24 miesiące na pozyskanie pozostałej kwoty, na przykład poprzez sprzedaż innej nieruchomości. Program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – komentuje Andrzej Swoboda, wiceprezes Zarządu Grupy CTE Investments.

Oferta dotyczy zarówno Osiedla MaŚliczne, jak i Osiedla Wanilia, które powstaje na północ od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

REKLAMA

Zamieszkaj na Maślicach

Osiedle MaŚliczne to kameralna inwestycja, która powstaje w samym sercu Maślic, u zbiegu ulic Królewieckiej i Suwalskiej. W jej ramach do dyspozycji oddane zostaną 124 mieszkania. W swojej ofercie deweloper posiada 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania, posiadające przestronne balkony lub tarasy. Aktualnie spośród dostępnych lokali dominują te 3-pokojowe o powierzchni od 55 do blisko 66 mkw. Decydując się na lokale na parterze otrzyma się do dyspozycji własny ogródek. Na osiedlu nie brakuje komórek lokatorskich oraz miejsc parkingowych z ażurowej ekokraty. Najmłodsi docenią plac zabaw i boisko do koszykówki zlokalizowane na terenie osiedla, zaś starsi ścieżkę spacerową wzdłuż Ługowiny, otoczoną terenami zieleni.

MaŚliczne to przede wszystkim znakomita lokalizacja, która pozwala na zrealizowanie wielu potrzeb bez konieczności korzystania z samochodu. Vis a vis osiedla znajduje się przystanek autobusowy, z którego dostaniemy się w głąb miasta. 200 metrów dalej mieści się zespół duży szkolno-przedszkolny, skomunikowany z osiedlem bezpiecznym chodnikiem. W okolicy znajdziemy także przychodnię zdrowia, wiele lokali usługowych czy urokliwe kąpielisko. Przy ul. Królewieckiej powstało duże centrum handlowe, w którym zrealizujemy większe zakupy. Osiedle MaŚliczne to przede wszystkim kontakt z naturą. Bliskie sąsiedztwo Parku Maślickiego i Stawu Królewieckiego to idealne miejsce dla pasjonatów spacerów. Znakomita lokalizacja pozwala na korzystanie z walorów natury bez konieczności rezygnacji z plusów życia w dużym mieście.

Lokalizacja ma znaczenie pierwszorzędne. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji służących zaspokojeniu własnych potrzeb mieszkaniowych naszych klientów. Dlatego poszukujemy lokalizacji, w których sami chcielibyśmy mieszkać. Zapewniających dostęp do usług podstawowych, dobrze skomunikowanych, pozwalających wygospodarować strefy do wypoczynku. Budowanie mieszkań dla wrocławian to dla nas więcej niż biznes. To misja i duża odpowiedzialność – podkreśla Andrzej Swoboda.

fot. Jakub Zazula

4 nowe mieszkania w MaŚliczne

rzutnazwapowierzchniapiętropokoicena
MaŚliczne - A-1-2A-1-265.3 m213-
MaŚliczne - A-2-2A-2-265.3 m223-
MaŚliczne - E-0-2E-0-275.35 m2parter4-
MaŚliczne - H-0-3H-0-354.97 m2parter3-