LEGO otworzy wielki salon firmowy w KatowicachMateriały prasowe

LEGO otworzy wielki salon firmowy w Katowicach

REKLAMA

Popularna na całym świecie duńska firma LEGO postanowiła w sercu województwa śląskiego otworzyć swój nowy firmowy salon. Będzie zlokalizowany w Galerii Katowickiej.

Salon LEGO powstanie niedaleko wejścia do galerii, od strony ul. 3 Maja. Otwarcie zaplanowano w Dzień Dziecka, 1 czerwca br.

– Właśnie finalizujemy umowę z marką LEGO, która chce uruchomić w Galerii Katowickiej największy salon sprzedaży w naszym regionie – informuje Ilona Szafer, Head of Retail w Polsce w firmie Savills IM.

To nie jedyny nowy najemca w Galerii Katowickiej. Swoje sklepy w tym obiekcie zlokalizowanym w samym centrum stolicy województwa śląskiego zamierzają otworzyć marki JD Sports i Lindt.

Zmiany szykują również najemcy obecni już w tej popularnej katowickiej galerii handlowej. Należące do Inditex salony marek: Zara, Pull&Bear, Stradivarius, Oysho i Bershka, zamierzają powiększyć lokale i wprowadzić nowe formaty.

REKLAMA

Galeria Katowicka jest obecnie skomercjalizowana w 96 proc. W obiekcie o powierzchni handlowej 47,5 tys. działa 190 najemców.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA