LEGO otworzy kolejny oficjalny sklep w Polsce. Tym razem w GdańskuLEGO (materiały prasowe)

LEGO otworzy kolejny oficjalny sklep w Polsce. Tym razem w Gdańsku

REKLAMA

Najbardziej znany producent klocków na świecie, LEGO otworzy kolejny nowy, oficjalny sklep w Polsce. Tym razem w północnej części naszego kraju, w Gdańsku. Będzie to pierwszy trójmiejski sklep tej popularnej marki.

Zostanie otwarty już 1 września 2022 roku. Sklep będzie zlokalizowany w galerii handlowej Forum Gdańsk przy ulicy Targ Sienny 7 w Gdańsku.

W nowym obiekcie wykorzystane zostaną najnowsze technologie, dzięki którym klienci będą mogli z bliska zapoznać się z bardzo zróżnicowanym asortymentem zestawów LEGO i atrakcjami związanymi z budowaniem, które są dostępne wyłącznie w oficjalnych sklepach LEGO.

– Wiemy, że w Gdańsku jest wielu lojalnych fanów LEGO, w związku z tym jesteśmy podekscytowani, że niedługo będą oni mogli osobiście doświadczyć zabawy i zakupów w stacjonarnym sklepie LEGO w Trójmieście. Odliczamy już dni, aby przywitać lokalną społeczność w naszym salonie i zapewnić wszystkim odwiedzającym wyjątkowe wrażenia z wizyty, w tym dostęp do najnowszych produktów i niekończące się atrakcje – komentuje Kai Merkle, dyrektor LEGO Retail na Polskę.

W nowym sklepie LEGO do kupienia będą limitowane serie i zestawy niedostępne w innych kanałach sprzedaży, a także produktowe nowości.

LEGO (materiały prasowe)
REKLAMA
LEGO (materiały prasowe)

Od 1 września klienci będą mogli skorzystać z ekskluzywnych promocji dostępnych jedynie przez pierwszy tydzień funkcjonowania nowego salonu LEGO. Dodatkowo, w dniu otwarcia pierwsze 250 osób, które przyjdzie do sklepu otrzyma w prezencie unikalną, spersonalizowaną płytę "LEGO Store Gdańsk".

Oprócz otwarcia nowego, firmowego salonu w Gdańsku, w październiku rozpocznie swoje funkcjonowanie sklep LEGO w Łodzi, w Centrum Handlowym Manufaktura. Salon LEGO w Łodzi będzie szóstym oficjalnym sklepem marki w Polsce i pierwszym na terenie województwa łódzkiego.

LEGO (materiały prasowe)

Grupa LEGO to najbardziej znany producent klocków na świecie. Firma została założona w 1932 roku w miejscowości Billund w Danii przez Olego Kirka Kristiansena. Nazwa LEGO pochodzi od dwóch duńskich słów LEg i GOdt, które oznaczają "baw się dobrze". Aktualnie Grupa LEGO nadal jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Billund. Produkty firmy są sprzedawane w ponad 130 krajach na całym świecie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA