Toys"R"Us zawita do Lublina

Toys"R"Us zawita do Lublina

Lublin
REKLAMA
9 listopada, Toys"R"Us - największa na świecie firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży otworzy pierwszy sklep na Lubelszczyźnie. Tym razem marka Toys"R"Us zawita do Galerii Olimp w Lublinie.
Lubelski sklep będzie już szóstą placówką Toys"R"Us w Polsce. Marka jest już obecna w Warszawie, Gdańsku, Bielanach Wrocławskich pod Wrocławiem, Rzeszowie oraz od 25 października także w Poznaniu. Sklep w Galerii Olimp przy Al. Spółdzielczości Pracy 36 będzie przyciągał Lublinian nie tylko szerokim wyborem zabawek i produktów dla dzieci i młodzieży, ale także wielka powierzchnią sklepu (około 2000 m2). Sklep Toys"R"Us znajdzie się w nowo otwartej części Galerii Olimp. 
REKLAMA
W sobotę, 9 listopada z okazji otwarcia sklepu dla klientów z Lublina przygotowano mnóstwo atrakcji. Od godziny 10.00 oprócz robienia zakupów w Toys"R"Us, dzieci i rodzice będą mogły pomagać w układaniu mozaiki z wizerunkiem żyrafy Geoffrey'a z klocków LEGO, uczestniczyć w zabawie z animatorami z firmy Playmobil, a także wziąć udział w konkursie UNO, w którym do wygrania będzie aż 1000 zł na zabawki firmy Mattel, dostępne w sprzedaży w Toys"R"Us. Otwarciu sklepu w Lublinie towarzyszyć będzie kampania reklamowa w lokalnej prasie i radiu. Od 8-mego listopada w najważniejszych tytułach prasowych w regionie pojawią się reklamy prezentujące specjalnie przygotowane dla Lublinian promocje Toys"R"Us z okazji otwarcia sklepu w Galerii Olimp.
Toys"R"Us już od 9 listopada we Lublinie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA