Z lubelskiego lotniska polecimy do Barcelonyfot. Kajtman

Z lubelskiego lotniska polecimy do Barcelony

Lublin
REKLAMA
Linie lotnicze Small Planet ogłosiły nowe połączenie z Portu Lotniczego Lublin. Od 29 grudnia 2016 roku z Lublina będzie można polecieć do Hiszpanii. Rejsy do Barcelony, będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. Już w tym tygodniu bilety pojawią się̨ w systemie rezerwacyjnym.
Krok po kroku rozwijamy i modyfikujemy siatkę połączeń z Lublina bazując na sygnałach, które otrzymujemy od naszych pasażerów i biur podróży. Jestem przekonany, że nowe połączenie do stolicy Katalonii spotka się z zainteresowaniem osób, dla których Barcelona będzie celem turystycznym, jak i biznesowym – mówi Krzysztof Wójtowicz, prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.
Loty będą odbywały się w czwartki i niedziele (brak lotów 1 i 8 stycznia 2017 r.). Połączenie obsługiwane będzie przez samolot Airbus A320, który z Portu Lotniczego Lublin wystartuje o godzinie 16:30 (w czwartki) / 17:30 (w niedziele), a w Barcelonie wyląduje o 19:25 (w czwartki) / 20:25 (w niedziele). Loty powrotne z Barcelony przewidziane są na godzinę 20:15 (w czwartki) / 21:15 (w niedziele) z lądowaniem w Porcie Lotniczym Lublin o 23:10 (w czwartki) / 00:10 (w poniedziałki). 
REKLAMA
Bardzo cieszymy się ze współpracy z Portem Lotniczym Lublin oraz z możliwością wspólnego rozwoju siatki połączeń. Uważamy, że nowe połączenie obsługiwane komfortowymi samolotami wyposażonymi w nowe fotele Recaro oraz system rozrywki pokładowej będzie docenione przez pasażerów. Jest to pierwsze połączenie Small Planet Airlines dostępne w 3 klasach rezerwacyjnych w tym w klasie Premium oferującej najwyższą jakość obsługi porównywalną z klasą biznes u przewoźników tradycyjnych – dodał Jarosław Jeschke, CEO Small Planet sp z o.o.
Bilety można rezerwować przez stronę internetową przewoźnika: www.smallplanet.aero, stronę internetową Portu Lotniczego Lublin: www.airport.lublin.pl lub w biurach podróży.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA