Port Lotniczy Lublin: Ryanair będzie latał z Lublina

Port Lotniczy Lublin: Ryanair będzie latał z Lublina

Lublin
REKLAMA

Dzisiaj, 19 września br., linie lotnicze Ryanair ogłosiły dwa połączenia z Portu Lotniczego Lublin. Od grudnia br. za pośrednictwem tego  przewoźnika, pasażerowie będą mogli polecić do Londynu (Stansted) i Dublina.

 

Rejsy Ryanaira rozpoczną się 17 grudnia.  Z Lublina do Londynu  samoloty będą latały trzy razy w ciągu tygodnia, do Dublina dwa razy.  Na stronie internetowej www.ryanair.com można od dzisiejszego popołudnia rezerwować bilety na loty z lubelskiego lotniska. Promocyjna sprzedaż pierwszych biletów zaczyna się od ceny 59 zł za bilet w jedna stronę (na loty od grudnia 2012r. do marca 2013r.)  i potrwa do czwartku, do północy.

REKLAMA


- Jestem bardzo zadowolony, że jeden z największych niskokosztowych operatorów będzie świadczył swoje usługi, korzystając z lubelskiego lotniska. Jest to bardzo ważny krok do dalszej współpracy, która z pewnością przyniesie korzyści dla naszego regionu i jego mieszkańców - podkreślił Grzegorz Muszyński prezes spółki Port Lotniczy Lublin.


Ryanair jest drugim przewoźnikiem, który będzie obsługiwał Port Lotniczy Lublin. W czerwcu br. Wizz Air ogłosił loty z Lublina do Oslo oraz Londynu (Luton). Prace nad siatką lotów z lubelskiego nadal trwają.

Oficjalne otwarcie Portu Lotniczego Lublin zaplanowane jest na II połowę listopada.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA