Firma produkująca rowery elektryczne rozbudowuje swój zakład w Źródłach

Firma produkująca rowery elektryczne rozbudowuje swój zakład w Źródłach

Paweł Harom
Paweł Harom
REKLAMA
Firma EcoBike ma swoja siedzibę przy ul. Wschodniej w Źródłach (gm. Miękinia), gdzie przeniosła się w październiku 2019 roku. Aktualnie pod Wrocławiem znajduje się linia montażowa rowerów elektrycznych, magazyn oraz salon firmowy. 
Przedsiębiorstwo rozbudowuje swój zakład o nową halę magazynową. Inwestycja pozwoli uwolnić nowe miejsca produkcyjne i usprawni magazynowanie podzespołów i wyrobów gotowych. EcoBike Sp. z o.o. jest jednym z pierwszych producentów rowerów elektrycznych w Polsce i jest jedną z największych firm tej branży w naszym kraju. Chęć dalszego rozwoju sprawiła, że firma zdecydowała się na rozbudowę swojego zakładu w Źródłach. Tuż obok siedziby firmy powstaje nowa hala magazynowa o powierzchni 3 000 mkw. Przeznaczeniem nowo wybudowanego obiektu ma być składowanie podzespołów do produkcji oraz wyrobów gotowych.

REKLAMA
W istniejącym budynku łączone są funkcje produkcyjne i magazynowe. Po ukończeniu budowy nowego magazynu uwolniona zostanie nowa powierzchnia dla produkcji. Firma ma zamiar zwiększyć zatrudnienie o około 10-15 osób.
Inwestycja w Źródłach ma kosztować firmę 3,3 mln zł. Ma zostać ukończona do końca września 2021 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA