Janów Lubelski: Nowy budynek w „Klonowym Parku”

Janów Lubelski: Nowy budynek w „Klonowym Parku”

lubelskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Wkrótce rozpocznie się budowa nowych mieszkań przy ul. Sowiakowskiego w Janowie Lubelskim. Deweloper Wikana S.A. zrealizuje kolejny budynek należący do kompleksu „Klonowy Park”.


Nowe mieszkania powstają w zacisznej części miasta, w której przeważają domy jednorodzinne.  „Klonowy Park” docelowo będzie się składał z trzech niewielkich budynków mieszkalnych z boksami garażowymi.


– „Pierwszy z nich jest już gotowy. Liczy 21 mieszkań i dwie trzecie z nich ma już właścicieli. Wkrótce rozpoczniemy więc realizację drugiego budynku z 30 lokalami mieszkalnymi”
 – zapowiada Sławomir Horbaczewski, prezes zarządu Wikana S.A.

REKLAMA


„Klonowy Park” doskonale wpisze się w charakter osiedla, na którym powstaje. Niewysokie budynki nie zakłócą kameralnej atmosfery tego miejsca. Co ważne, w ich otoczeniu nie zabraknie zieleni i elementów małej architektury, takich jak ławki czy stojaki na rowery.

W istniejącym już budynku „A” na nabywców czeka jeszcze siedem mieszkań o pow. od 46 do 53 mkw. Natomiast lokale w nowym budynku będą miały od 41 do 68 mkw. Dodatkowo, do wszystkich mieszkań w „Klonowym Parku” przypisane są komórki lokatorskie. Posiadaczom samochodów, deweloper oferuje też możliwość zakupu indywidualnego garażu.

Ceny mieszkań oferowanych przez dewelopera Wikana S.A. w Janowie Lubelskim kształtują się w przedziale od 3200 do 3450 zł za mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA