Atrium Felicity - nową atrakcją Lublina

Atrium Felicity - nową atrakcją Lublina

Lublin
REKLAMA

Trwa budowa największego centrum handlowego w Lublinie. Po zakończeniu inwestycji lublinianie zyskają jedną z najnowocześniejszych galerii handlowych w Polsce. PM Group sprawuje funkcję Project Managera i nadzoruje prawidłowy przebieg realizacji inwestycji.

 

W Lublinie wszystkie oczy zwrócone są na budowę największego centrum handlowego w mieście. Powstająca galeria Atrium Felicity to dwukondygnacyjny budynek o całkowitej powierzchni handlowej i rozrywkowo - wypoczynkowej równej 75 tys. mkw. Część handlowa pomieści ok. 130 sklepów i punktów usługowych. Z kolei w części rekreacyjnej na klientów czekać będzie specjalnie zaprojektowana przestrzeń z wieloma atrakcjami adresowanymi do ludzi w każdym wieku. W Atrium Inwestor przewidział także powierzchnie pod hipermarket spożywczy, market budowlany wraz z centrum ogrodniczym, a także parking na 3000 samochodów.

REKLAMA


Atrakcyjna lokalizacja obiektu we wschodniej części miasta, na działce, która bezpośrednio przylega do Specjalnej Strefy Ekonomicznej, i rozgłos towarzyszący inwestycji spowodowały, że zainteresowanie galerią ze strony przyszłych najemców i klientów jest duże. - Przyjazne, nowoczesne wnętrza i liczne atrakcje, przewidziane dla najmłodszych, mają zachęcić klientów do dłuższego pobytu w centrum. Mamy nadzieję, że obiekt przypadnie do gustu mieszkańcom Lublina i okolic - mówi Andrzej Kozłowski, Project Manager z PM Group. Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na 2013 rok.


PM Group sprawuje funkcję Project Managera i nadzoruje prawidłowy przebieg realizacji inwestycji w Lublinie. W ramach współpracy z klientem, firmą Atrium European Real Estate, PM Group w szczególności jest odpowiedzialny za sprawdzenie zakresu BOQ i specyfikacji z dokumentacją, przeprowadzenie przetargów na generalnego wykonawcę, kontrolę kosztów przez cały czas trwania budowy, zarządzanie budową aż do otrzymania pozwolenia na użytkowanie oraz koordynację najemców.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA