Wymarzone „M”, czyli jakie?

Wymarzone „M”, czyli jakie?

Lublin
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Bliskość centrum, a może kameralna lokalizacja z dala od zgiełku miasta? Nowoczesne osiedle, czy nawiązania do zabytkowej architektury? Zakup mieszkania to poważna decyzja, a ilość różnorodnych ofert i możliwości może przyprawić o ból głowy niejedną osobę poszukującą mieszkania. Jakie trendy można zauważyć na lubelskim rynku deweloperskim?
Chociaż w miniony wtorek Bank Gospodarstwa Krajowego wstrzymał przyjmowanie wniosków w programie "Mieszkanie dla Młodych" na 2017 rok, to jednak chętnych na własne M jak na razie nie brakuje. Poprawa warunków życia Polaków sprawia, że coraz więcej osób przy zakupie mieszkania zwraca uwagę nie tylko na jego cenę, ale bierze też pod rozwagę wiele innych kryteriów.
Mieszkańcy Lublina bardzo świadomie wybierają mieszkania i kupując mieszkanie zwracają uwagę na wiele różnych aspektów. Niewątpliwie jednym z ważniejszych jest, poza ceną, atrakcyjna lokalizacja. Dla klientów ważne jest dobre połączenie z innymi częściami miasta i łatwy dostęp do usług, a jednocześnie możliwość odpoczynku, relaksu w przyjemnym otoczeniu – mówi Paulina  Jaszczewska, z biura sprzedaży dewelopera Willowa 2. 
REKLAMA
Spółka stara się dostosować swoją ofertę do wymagań różnych klientów, dlatego poza bogatą infrastrukturą handlowo-usługową w swoich inwestycjach stara się uwzględnić również bliskość terenów rekreacyjnych i zielonych, która ma wpływ jakość życia przyszłych mieszkańców. – Takim przykładem jest Osiedle Leśne Zacisze przy ul. Jantarowej w Lublinie, w dzielnicy, która z jednej strony tętni życiem, z drugiej kojarzy się z odpoczynkiem oraz poczuciem bezpieczeństwa, dlatego wzbudza zainteresowanie zarówno singli, jak i dla rodzin z małymi dziećmi – mówi Paulina Jaszczewska. 
Z kolei atutem innej nowej inwestycji Willowej 2, czyli powstającego właśnie Osiedla Morwowa u zbiegu ulic Wojciechowskiej i Morwowej jest właśnie doskonała komunikacja z centrum. Pierwszy etap realizacji obejmuje budowę sześciopiętrowego budynku, w którym powstanie 11 lokali usługowych oraz 62 lokale mieszkalne. Termin zakończenia budowy planowany jest na III kwartał 2017 r. Docelowo na tym obszarze mają powstać cztery nowoczesne budynki o wysokim standardzie wykończenia. 
Dla klientów istotne są także starannie przemyślane i zaprojektowane układy mieszkań oraz ich wykonanie zgodnie z najnowocześniejszymi i innowacyjnymi standardami technologicznymi. Ważna jest również możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz według własnych potrzeb i podobań. Młodzi ludzie, wybierając mieszkanie, patrzą przyszłościowo i coraz częściej zastanawiają się, czy aktualny metraż lub układ pomieszczeń na pewno będzie odpowiedni dla nich również w przyszłości.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA