Nawet 70 tys. zł mniej za nowe mieszkanie we Wrocławiu

Nawet 70 tys. zł mniej za nowe mieszkanie we Wrocławiu

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Rozkwit bonusów to najnowsza akcja promocyjna, jaką Grupa Murapol oferuje klientom na wiosnę. Oferta specjalna obejmuje 25 mieszkań w 3 wrocławskich inwestycjach dewelopera. Wybierając lokal objęty promocją klient może otrzymać w cenie lokalu rabat, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. Z oferty można skorzystać do końca miesiąca.

Jak co miesiąc, także w kwietniu, Grupa Murapol stawia do dyspozycji wrocławian promocyjną pulę mieszkań, która pozwala oszczędzić nawet 70 tys. zł. Oferta obejmuje 25 lokali w 3 inwestycjach znajdujących się w aktualnej ofercie dewelopera. Klient może wybierać z szerokiej oferty mieszkań na trzech naszych osiedlach.

Murapol Jagodno Park – to inwestycja powstająca przy ul. S. Drabika, na osiedlu Jagodno. Ta część miasta zyskuje coraz większe uznanie mieszkańców Wrocławia. Murapol Jagodno Park to szeroka oferta układów i metraży mieszkań, od lokali 2- po 4-pokojowe. Do każdego przynależy powierzchnia dodatkowa, tj. taras z ogródkiem na parterze lub balkon na wyższych kondygnacjach.

Murapol Słoneczne Jagodno – projekt mieszkaniowy realizowany przy ul. S. Drabika, również na Osiedlu Jagodno. Ta część Wrocławia jest usytuowana w pobliżu terenów rekreacyjnych oraz parków Brochowskiego i Wojszyce. Oferujemy tu ponad 300 komfortowych mieszkań w trzech, nowoczesnych budynkach.

Murapol Zielona Toskania – to osiedle powstałe w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wojszyce. Atrakcyjności dodaje jej sąsiedztwo Parku Brochowskiego, zachęcające do rekreacji i aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Nasza obecna oferta obejmuje ostatnie, gotowe do odbioru mieszkania, które odpowiedzą na preferencje zarówno osób szukających mieszkań na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych

REKLAMA

W standardzie każdego mieszkania znajduje się pakiet antysmogowy, chroniący wnętrza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także alergenami, pyłkami i kurzem. Z kolei zamontowany w budynkach home management system pozwala lokatorom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu. Murapol Appartme umożliwia zdalne – za pomocą aplikacji mobilnej – oraz manualnie – przy wykorzystaniu tzw. funkcji hotelowej, zarządzanie mediami. To z kolei przekłada się na oszczędności, np. w zużyciu wody sięgające nawet 30% w skali roku.

Co miesiąc staramy się stawiać do dyspozycji klientów pulę mieszkań w promocji. Cyklicznie kampanie spotykają się z dużym zainteresowaniem naszymi inwestycjami, ale nie tylko. Nasi klienci chętnie sprawdzają ile dzięki nim mogą oszczędzić na zakupie wymarzonego mieszkania zarówno dla siebie czy też na wynajem. Pula mieszkań w promocji to spory wybór lokali pod względem lokalizacji, układu mieszkań, pakietów bonusów i innych udogodnień. Szczególnie we Wrocławiu, gdzie do dyspozycji klientów postawiliśmy w ostatnim czasie dwie nowe inwestycje, w trzeciej zrealizowanej oferujemy mieszkania gotowe do odbioru. Dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas propozycję mieszkania odpowiadającego jego indywidualnym preferencjom – komentuje Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży.

Aby poznać pulę lokali objętych promocją w swoim mieście wystarczy wejść na stronę internetową dedykowaną kampanii i wypełnić formularz kontaktowy. Wówczas na wskazany adres e-mail deweloper prześle ofertę promocyjną we Wrocławiu wraz ze wskazaniem wysokości oszczędności. Następnie w biurze sprzedaży przy ul. Buforowej należy podpisać umowę rezerwacyjną i uiścić należną opłatę rezerwacyjną.

Grupa Murapol to ogólnopolski deweloper mieszkaniowy od ponad 21 lat dostarczający na rynek lokale mieszkalne. Od początku działalności Grupa Murapol przekazała w ręce klientów 21,4 tys. mieszkań w 340 budynkach powstałych w 15 miastach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA