Nowe otwarcia i wyjątkowy Food Court w Galerii Korona w KielcachMateriały prasowe

Nowe otwarcia i wyjątkowy Food Court w Galerii Korona w Kielcach

REKLAMA

W Galerii Korona Kielce powiększyło się grono najemców gastronomicznych. Nowe otwarcia to niezaprzeczalnie wynik rosnących obrotów najemców oraz stale wzrastającego wskaźnika footfall śródmiejskiej Galerii Korona.

Pierwszym z nowych najemców jest marka Lepione, która kładzie nacisk na różnorodność i jakość potraw. Łączy tradycyjną kuchnię polską z elementami kuchni z całej Europy. Duże spektrum oferowanych dań ma zagwarantować, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, również wegetarianie i weganie. To koncept w szczególności wygodny także dla rodzin z dziećmi. Lokal o powierzchni 60 mkw. urządzono w przyjemnej estetyce bazującej na jasnych kolorach.

Drugi z nowych najemców to marka COCO Sushi, koncept szyty na miarę dzisiejszych czasów i doskonale wkomponowujący się w trend zdrowego i świadomego odżywiania. Restauracja oferuje różnorodne potrawy kuchni japońskiej, a jak mówią właściciele: Tajemnym składnikiem każdego wyjątkowego dania jest pasja, dlatego przyrządzanie tradycyjnych potraw japońskich wynieśliśmy do rangi sztuki. Lokal o powierzchni 33 mkw. znajduje się w sąsiedztwie restauracji KFC.

Materiały prasowe
REKLAMA

Silny Food Court

Klienci doceniają szeroką ofertę gastronomiczną, wśród której znaleźć można smaki z całego świata. Mocną ofertę zapewniają: McDonald’s, KFC, Sevi Kebab, Silver Dragon, Palm Smoothie Bar, Kuchnia Marche, Express Oriental i najnowsze Lepione oraz COCO Sushi. Strefa foodcourt znajduje się na poziomie +2 i zajmuje powierzchnię 1100 mkw., a miejsce siedzące znajdzie tutaj ponad 450 osób. Ponadto na poziomie 0 zlokalizowana jest restauracja Tutti Santi oferująca najlepszą – wg serwisu TripAdivisor – pizzę w mieście , a także sieciowe kawiarnio-cukiernie.

150 lokali handlowo-rozrywkowych w Koronie Kielce

Galeria Korona Kielce jest wielofunkcyjnym centrum handlowo-rozrywkowym o powierzchni najmu 37 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 150 lokali handlowo-rozrywkowych, w tym między innymi takie marki jak: jedyne w Kielcach eobuwie.pl, dziewięciosalowe Multikino, Halfprice, Patrizia Aryton, Caterina, Tommy Hilfiger, Pandora, Briju, Guess, Douglas, Super Pharm, 4F, Smyk Megastore, Pepe Jeans, Calvin Klein, Media Expert, CCC oraz największe w regionie Reserved.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA