Oliva Manor House to nowa inwestycja gdańskiego deweloperaMateriały prasowe

Oliva Manor House to nowa inwestycja gdańskiego dewelopera

mariusz.marcinkowski
REKLAMA

Na 3 działkach o powierzchni 4 627 mkw. firma EDS Residential zbuduje kamienicę z garażem podziemnym. Miejsce planowanej inwestycji znajduje się przy ul. Grottgera w Gdańsku.

Spółka złożyła 30 marca 2022 roku wniosek o pozwolenie na budowę. Postępowanie zostało zawieszone na okres 79 dni. Jednak 16 listopada 2022 roku prezydent Gdańska wydała decyzję pozytywną dla tego projektu.

Oliva Manor House to kameralna kamienica, która usytuowana będzie w spokojnej okolicy blisko lasu, w dzielnicy Gdańsku Oliwa. Warto zwrócić uwagę na to, że odległość kamienicy od Olivia Business Centre to zaledwie pół kilometra.

Planowany termin rozpoczęcia inwestycji to 15 grudnia 2022 roku. Natomiast zakończenie prac budowlanych szacowane jest na 30 marca 2024 roku.

REKLAMA

Budynek będzie miał 4 kondygnacje, z czego 1 podziemną. W garażu podziemnym ma być 8 miejsc parkingowych. Obiekt zostanie również wyposażony w windę. Całkowita powierzchnia budynku to 502 mkw. Będzie w nim 6 apartamentów o powierzchniach od 47 do 132 mkw. Projekt architektoniczny zakłada wysokość pomieszczeń na 2,63 metra.

Kubatura budynku ma wynieść 3 326,7 metrów sześciennych. Generalnym wykonawcą została firma EDS GW Sp. z o.o. Z kolei za projekt architektoniczny odpowiada Anna Wyrwa.

Ceny apartamentów zaczynają się od 24 000 zł/mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA