218 sklep Deichmann

218 sklep Deichmann

opolskie
REKLAMA

Deichmann właśnie otworzył dwieście osiemnasty sklep w Polsce. Został on zlokalizowany w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu i zajmuje powierzchnię 362 m2. W roku 2013 spółka zamierza otworzyć przynajmniej dwadzieścia nowych placówek i zmodernizować siedem istniejących.

 

Na rok 2012 firma Deichmann zaplanowała otwarcie około dwudziestu nowych salonów oraz modernizację dziesięciu istniejących. Jednym z nich jest nowo powstały salon w Kędzierzynie Koźlu. W ostatnich tygodniach firma otworzyła także sklep w Galerii Miodowej w Kluczborku. Kolejne otwarcia przewidziano w Centrum Handlowym PLAZA w Toruniu, Galerii Rzeszów w Rzeszowie, Galerii Kamiennej w Starachowicach, w Galerii Olimipia w Bełchatowie, a także w parkach handlowych w Rudzie Śląskiej, Łomiankach i Giżycku.

 

REKLAMA

W swojej koncepcji rozwoju firma dużą wagę przykłada do obecności w mniejszych miejscowościach, liczących od 30 do 50 tysięcy mieszkańców. Dzięki temu firmie Deichmann udaje się wypełniać „białe plamy” na mapie Polski i docierać do coraz większej rzeszy klientów, którzy po buty nie muszą już jeździć do dużych miast.

 

Deichmann inwestuje także wielomilionowe kwoty w modernizację już istniejących placówek. Co roku całkowitej przebudowie poddawane jest około dziesięć sklepów. Zmianie uległa także koncepcja wykończenia sklepów Deichmann. Elementy regałów w kolorze wiązu i o ton ciemniejsze podłogi sprawiają, że wnętrza stały się bardziej harmonijne i eleganckie. Obszar kasy stał się bardziej przejrzysty i jasny. Nowa koncepcja aranżacji to połączenie trendów w designie, nowoczesności oraz komfortu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA