REKLAMA

Artykuły o Osiedle SIM Wrocław

We Wrocławiu planowana jest budowa nowego, wielkiego osiedla SIM (tzw. "neoTBS") [WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu planowana jest budowa nowego, wielkiego osiedla SIM (tzw. "neoTBS") [WIZUALIZACJE]
Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Wrocław, będąca współwłaścicielem miasta i Krajowego Zasobu Nieruchomości, uzyskała decyzję kredytową Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) na realizację projektu Wojszyce 1 (I etap inwestycji). Inwestycja obejmie 405 mieszkań, a nabór najemców, będących jednocześnie partycypantami, ma rozpocząć się w czerwcu 2024 roku.
We Wrocławiu powstanie wielkie osiedle tzw. "neoTBS" [WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu powstanie wielkie osiedle tzw. "neoTBS" [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska planowana jest realizacja kolejnego wielkiego osiedla mieszkaniowego. Powstanie w południowej części miasta, na pograniczu Wojszyc i Jagodna czyli na terenie, który w ostatnim czasie jest bardzo intensywnie i szybko zabudowywany. Będzie to pierwsza we Wrocławiu inwestycja w ramach "społecznej inicjatywy mieszkaniowej", czyli w założeniu, tanich mieszkań na wynajem, tzw. "neoTBS".
Na południu Wrocławia powstanie nowe, wielkie osiedle tzw. "neoTBS" [WIZUALIZACJE]
Na południu Wrocławia powstanie nowe, wielkie osiedle tzw. "neoTBS" [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska planowana jest realizacja kolejnego wielkiego osiedla mieszkaniowego. Powstanie w południowej części miasta, na pograniczu Wojszyc i Jagodna czyli na terenie, który w ostatnim czasie jest bardzo intensywnie i szybko zabudowywany. Będzie to pierwsza we Wrocławiu inwestycja w ramach "społecznej inicjatywy mieszkaniowej", czyli w założeniu, tanich mieszkań na wynajem, tzw. "neoTBS".
We Wrocławiu powstanie kolejne wielkie osiedle [WIZUALIZACJE]
We Wrocławiu powstanie kolejne wielkie osiedle [WIZUALIZACJE]
W stolicy Dolnego Śląska planowana jest realizacja kolejnego wielkiego osiedla mieszkaniowego. Powstanie w południowej części miasta, na pograniczu Wojszyc i Jagodna czyli na terenie, który w ostatnim czasie jest bardzo intensywnie i szybko zabudowywany. Będzie to pierwsza we Wrocławiu inwestycja w ramach „społecznej inicjatywy mieszkaniowej” czyli w założeniu, tanich mieszkań na wynajem, tzw. "neoTBS".
REKLAMA