Panattoni kupiło działkę pod Nadarzynem. Wybuduje na niej Panattoni Park Warsaw South

Panattoni kupiło działkę pod Nadarzynem. Wybuduje na niej Panattoni Park Warsaw South

Orzech
Orzech
REKLAMA
Panattoni poinformowało o kolejnej nowej inwestycji w regionie podwarszawskim. Tym razem deweloper zakupił działkę o powierzchni 12,56 hektara w okolicach Nadarzyna. Zamierza na niej wybudować Panattoni Park Warsaw South o powierzchni blisko 54 tys. mkw. 
Deweloper otrzymał już pozwolenie na budowę, a realizacja nowego parku ma ruszyć w styczniu 2021 roku. W ramach przedsięwzięcia powstanie budynek magazynowy o powierzchni prawie 53,7 tys. mkw., z czego biura zajmą 600 mkw. Obiekt przejdzie certyfikację w systemie BREEAM na poziomie "Very Good".
Najnowsza inwestycja Panattoni zlokalizowana będzie tuż przy trasie S8, która biegnie od Białegostoku przez Warszawę do Wrocławia, a docelowo Kłodzka i granicy czeskiej. Jednocześnie trasa S8 na odcinku WarszawaOstrów Mazowiecka jest częścią polskiego odcinka "Via Baltica", która ma łączyć państwa nadbałtyckie z resztą Europy. Blisko stąd także do autostrady A2 biegnącej od granicy polsko-niemieckiej w kierunku Białorusi.
REKLAMA
- Dzięki tak doskonale rozbudowanej infrastrukturze drogowej od Łodzi dzieli inwestycję zaledwie godzina drogi, Poznań i Śląsk - 2,5 godziny, a Wrocław, Kraków i Trójmiasto - 3 godziny drogi. Tym samym w zasięgu zaledwie kilku godzin jazdy są najważniejsze i największe polskie metropolie oraz centra gospodarcze. Dodatkowo w pobliżu znajdują się dwa międzynarodowe lotniska: Warszawa Chopina (20 min) i Warszawa Modlin (45 min). Do centrum stolicy można stąd dojechać w 20 minut. – informuje Marek Dobrzycki, Managing Director Panattoni.
Panattoni w całym regionie warszawskim dysponuje już powierzchnią 777 000 mkw. a w budowie ma kolejne 55 000 mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA