P3 wybuduje dwa parki magazynowe w aglomeracji warszawskiejźródło: P3

P3 wybuduje dwa parki magazynowe w aglomeracji warszawskiej

Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma P3 powiększyła swoje portfolio o dwie działki miejskie w aglomeracji warszawskiej. Deweloper wybuduje na nich parki magazynowe P3 Warsaw I oraz P3 Warsaw II.
P3 Warsaw I powstanie w okolicach południowej granicy Warszawy, w gminie Lesznowola, oddalonej o około 13 km od obwodnicy i 8 km od drogi ekspresowej S8. W ramach inwestycji zrealizowane zostaną dwa magazyny BTS o łącznej powierzchni najmu wynoszącej ponad 80 tys. mkw.
Druga inwestycja - park P3 Warsaw II, wybudowany zostanie przy ul. Faradaya w Warszawie. Składać się będzie z dwóch magazynów typu BTS będą i łącznej powierzchni 24 tys. mkw.
REKLAMA
- Dostrzegamy ogromny potencjał rynku magazynowego w regionie Mazowsza. Wg analiz rynkowych już teraz blisko 1/4 powierzchni magazynowej dla branży logistycznej jest ulokowana właśnie tutaj. Decyzję o powiększeniu naszego portfolio o tereny przeznaczone dla logistyki miejskiej podjęliśmy ze świadomością rosnącej popularności zamówień on-line i coraz wyższych wymagań konsumentów dotyczących czasu dostawy. W tym kontekście ważne jest lokowanie centrów dystrybucji jak najbliżej klienta końcowego. Centralne położenie nabytych przez P3 działek, bardzo dobra infrastruktura w ich pobliżu oraz możliwość dotarcia do ponad 2,6 mln potencjalnych klientów docelowych mieszkających w aglomeracji warszawskiej, są odpowiedzią na potrzeby coraz większego grona naszych najemców - mówi Bartłomiej Hofman, managing director P3 Logistic Parks w Polsce.
W obu parkach P3 zostaną zastosowane rozwiązania energooszczędne, takie jak oświetlenie LED z systemem automatycznego sterowania DALI, krany z perlatorami na podczerwień oraz stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Wszystkie magazyny będą certyfikowane w systemie BREEAM na poziomie Very Good.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA