7R wybuduje w Katowicach kompleks magazynowy o powierzchni około 50 tys. mkw.źródło: 7R S.A.

7R wybuduje w Katowicach kompleks magazynowy o powierzchni około 50 tys. mkw.

Orzech
Orzech
REKLAMA
Ogólnopolski deweloper 7R S.A. przygotowuje budowę kolejnego centrum magazynowego w Katowicach. 
W dzielnicy Szopienice-Burowiec przy ul. Krakowskiej 151a wybuduje kompleks o powierzchni najmu wynoszącej około 50 tys. mkw. Inwestycja zostanie zrealizowana na działce o powierzchni 10 hektarów. 
Prace obejmą zagospodarowanie terenu będącego częścią Huty Metali Niezależnych "Szopienice". 7R S.A. zrealizuje obiekty City Flex (8,5 tys. mkw.) oraz halę o powierzchni najmu wynoszącej 41,2 tys. mkw. Na razie inwestor nie ujawnił, kiedy zamierza rozpocząć realizację tej inwestycji.
Oprócz inwestycji przy ul. Krakowskiej, 7R planuje również realizację innego centrum magazynowego o powierzchni ponad 40 tys. mkw., które zostanie wybudowane w Katowicach przy ul. Karolinki
REKLAMA

O inwestorze

7R S.A. jest ogólnopolskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2009 roku niezmiennie pozostaje firmą o 100% polskim kapitale. Specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych. Od początku działalności zrealizowała projekty o łącznej powierzchni 690 000 mkw.. Aktualnie kolejne ponad 1 250 000 mkw. znajduje się w procesie inwestycyjnym.
Realizuje centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców oraz obiekty typu Build To Suit. W portfolio firmy znajdują się zarówno wielkopowierzchniowe parki logistyczne, jak i miejskie magazyny Small Business Unit tworzące pionierską w Polsce sieć 7R City Flex Last Mile Logistics.
W gronie najemców 7R S.A. znajdują się firmy reprezentujące branże, m.in. z sektora logistyki, e-commerce, retail czy przedstawiciele lekkiej produkcji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA