REKLAMA

Opinie o Park Handlowy Turawa Park (43)

Napisz komentarz
Myridana
Świetnie się to prezentuje. Bardzo ładne osiedle.
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Opole] Park Handlowy "Turawa Park" [Opole] Pierwszy w Polsce Punkt Odbioru Zamówień IKEA otwarty w CH Turawa Park
Kajtman
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Opole] Park Handlowy "Turawa Park" [Opole] Galeria Turawa Park wita pięć nowych sklepów
Kajtman
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Opole] Park Handlowy "Turawa Park" [Opole] Turawa Park w Opolu z kolejną marką LPP
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Opole] Park Handlowy "Turawa Park" [Opole] Najemcy potwierdzają pozytywne wyniki CH Turawa Park
Kajtman


3.jpg

2.jpg
Kajtman
Naleśniki Happy będą kolejnym lokalem w Centrum Handlowym Turawa Park. Lokal poszerzy dotychczasową ofertę gastronomiczną obiektu, którą tworzą obecnie m.in. restauracja KFC, restauracja orientalna Guty, czy kawiarnia Grycan.

Nowy najemca zaoferuje oprócz szerokiego wyboru naleśników również desery, sałatki oraz napoje. Naleśniki Happy zajmą lokal o powierzchni ok. 50 mkw. w sąsiedztwie restauracji Guty. Otwarcie punktu jest zaplanowane na koniec sierpnia bieżącego roku.

pokaz-artykul.png
Kajtman
W pierwszym kwartale 2015 roku opolskie centrum handlowe Turawa Park wykazało 14-procentowy wzrost odwiedzin rok do roku. W tym samym okresie obroty najemców zwiększyły się aż o 18 procent. O przepis na sukces pytamy Agnieszkę Muż, Asset Manager w firmie Colliers International, która zarządza obiektem.

pokaz-artykul.png
Orzech
CH Turawa Park ponownie nagradza swoich najemców

Już po raz drugi dyrekcja CH Turawa Park nagrodziła najemców centrum za zaangażowanie marketingowe w 2014 r. i wzrost obrotów rok do roku. W tych dwóch kategoriach wyróżnienie otrzymali: Mediaexpert, Astor, Smooth the Fruit, LOOX Galeria Optyki, Lovely Look i Wojas.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 32820.html
Orzech
Carry w CH Turawa Park

W piątek, 1 sierpnia, marka odzieżowa Carry uruchomiła swój salon w CH Turawa Park w Opolu. Lokal zajmie przestrzeń ponad 400 mkw.

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... urawa-Park
Orzech
Rośnie odwiedzalność w CH Turawa Park

Czerwiec 2013 roku to kolejny miesiąc, w którym Centrum Handlowe Turawa Park odnotowało wzrost liczby klientów. Odwiedzalność centrum wzrosła o 17 proc. w stosunku do czerwca ubiegłego roku.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 18008.html
Orzech
CH Turawa Park dobrze ocenia pierwszy kwartał 2013

Pierwszy kwartał 2013 roku, podobnie jak 2012 rok jest potwierdzeniem obrania właściwej strategii pozycjonowania dla Centrum Handlowego Turawa Park - oceniają zarządzający.

Więcej: http://www.strefabiznesu.nto.pl/artykul ... artal-2013
Orzech
Obroty CH Turawa Park wzrosły o 56 proc.

W porównaniu z 2011 rokiem, odwiedzalność CH Turawa Park w Opolu wzrosła w 2012 roku o 18,5 proc., a obroty poszły w górę o 56 proc. - podali przedstawiciele obiektu.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 14539.html
Orzech
IKEA skupuje działki w Turawie11.01.2012POLSKA Spółka IKEA przejęła od Helical Poland grunt sąsiadujący z parkiem handlowym Turawa Park w Opolu. Działka ma 2,2 ha powierzchni. Najprawdopodobniej na zakupionym terenie powstanie sklep IKEA. W zeszłym miesiącu szwedzki inwestor został właścicielem 4 nieruchomości w tej samej gminie przejmują je za ponad 39,3 mln zł od spółki Rank Progress.

Żródło: EUROBUILD
Orzech
Już 29 listopada w Centrum Handlowym Turawa Park pojawią się cztery nowe marki odzieżowe: Reserved, Mohito, Cropp i House. Galeria, która znajduje się w Opolu przy ulicy Dębowej 1 w swojej ofercie posiada 80 lokali, w tym sklepy, restauracje i punkty usługowe o łącznej powierzchni 40 tys. mkw.pokaz-artykul.png
Orzech
Grupa LPP wynajęła ponad 1,5 tys. mkw. w Turawa Park

Cztery marki grupy LPP poszerzyły ofertę centrum handlowego Turawa Park w Opolu: Reserved, House, Mohito i Cropp. Spółka wynajęła łącznie ponad 1,5 tys. mkw. powierzchni.

http://www.propertynews.pl/centra-handl ... ,4327.html
Orzech
Media Expert podpisał umowę najmu powierzchni w Turawa Parku

Media Expert, firma z branży multimedia/RTV/AGD, podpisała umowę najmu w Turawa Park. W całej Polsce działa już sieć 238 elektromarketów, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi blisko 200 tys. mkw.

http://www.propertynews.pl/centra-handl ... ,4227.html
REKLAMA