Galeria Turawa Park wita pięć nowych sklepówźródło: Materiały prasowe

Galeria Turawa Park wita pięć nowych sklepów

Opole
REKLAMA
W październiku aż cztery nowe salony wiodących marek modowych otworzyły się w Centrum Handlowym Turawa Park. Jest to kontynuacja serii entuzjastycznie przyjętych otwarć nowych sklepów, których w tym roku było już trzynaście.
Trzy najważniejsze sklepy grupy LPP: RESERVED, MOHITO i SiNSAY, otworzyły się w Centrum Handlowym Turawa Park w zeszłym miesiącu. Nowy, większy format MOHITO oferuje popularne kolekcje marki, idealne dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia i doceniają wygodny, miejski szyk. SiNSAY w Turawa Park  jest dopiero drugim punktem tej sieci w województwie opolskim. Z kolei sklep RESERVED jest ponad dwa razy większy i mieści się w nim także sekcja z ubraniami dla dzieci, ReKids. 
Odnowiono również sklep multibrandowy City Sport. Salon oferuje szeroki wybór ubrań i dodatków dla aktywnych konsumentów, lubiących łączyć styl sportowy z najnowszymi trendami mody, dodając do swojej garderoby produkty takich marek jak Nike, Puma, Reebok, Lacoste, Converse i Vans. 
REKLAMA
W listopadzie otworzy się również specjalistyczny sklep dla mężczyzn Anqan’s, dopełniając listę nowych najemców w CH Turawa Park. Klientami Anqan’s są mężczyźni, którzy doceniają sportowy szyk, wzmocniony intensywnymi kolorami i dynamicznymi wzorami. 
Bardzo cieszy nas fakt, że tak wiele znakomitych marek dołącza do CH Turawa Park. Wiemy, że są to sklepy, cenione przez naszych klientów. Kolejne firmy wyrażają zainteresowanie naszym Centrum – powiedziała Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor centrum.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA