Intersport wchodzi do Galerii Mokotów w Warszawieźródło: Materiały prasowe

Intersport wchodzi do Galerii Mokotów w Warszawie

Orzech
Orzech
REKLAMA
Globalna sieć specjalistycznych sklepów sportowych Intersport zdecydowała się na najem lokalu w warszawskiej Galerii Mokotów. Umowa najmu została zawarta na okres 2 lat i 9 miesięcy od dnia przekazania lokalu, z możliwością przedłużenia na kolejny okres – informuje spółka.
Jak poinformował Intersport, lokal zostanie przejęty 31 grudnia 2021 roku. Otwarcie sklepu dla klientów planowane jest na przełomie I i II kwartału 2022 roku.
Intersport Polska S.A. to sieć specjalistycznych sklepów sportowych z markową odzieżą, obuwiem i sprzętem. Większość oferty stanowi asortyment największych światowych marek takich jak: Nike, Adidas, Under Armour, Reebok, Salomon, The North Face, Viking, Uvex, 4F. Kolekcja wzbogacana jest markami uzupełniającymi oraz markami własnymi Intersport takimi jak: McKinley, Pro Touch, Energetics, Fire Fly, Tecno Pro. Sezonowo uruchamiany jest profesjonalny serwis: narciarski i rowerowy.
REKLAMA
Spółka prowadzi obecnie sprzedaż w 35 sklepach (stan na listopad 2021 r.) zlokalizowanych w wiodących centrach handlowych największych miast Polski. Spółka jest wyłącznym w Polsce partnerem biznesowym Grupy Intersport która posiada łącznie 5421 punktów sprzedaży w 57 krajach na pięciu kontynentach.
Galeria Mokotów to centrum handlowe, należące do Unibail-Rodamco-Westfield. Na powierzchni trzech pięter w galerii mieści się około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, restauracje i kawiarni, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów.
W ostatnim czasie w galerii pojawiło się pięć nowych salonów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA