Grupa GO Sport wprowadza na polski rynek markę Courir – popularny francuski format sklepu obuwniczego nareszcie w Polsce

Grupa GO Sport wprowadza na polski rynek markę Courir – popularny francuski format sklepu obuwniczego nareszcie w Polsce

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Już 13 czerwca w Galerii Mokotów przy ulicy Wołoskiej w Warszawie otworzy się pierwszy w Polsce sklep Courir. To druga obok sieci sklepów GO Sport marka należąca do francuskiej Grupy GO Sport. Courir prezentuje koncept oferujący sportowe obuwie modowe znanych i cenionych na świecie marek. Oprócz butów, Courir proponuje klientom odzież, a także markowe dodatki i akcesoria.


Courir to istniejąca od 1980 roku, bardzo popularna i ceniona przez klientów marka. We Francji sieć liczy już 160 sklepów. Celem Courir jest zaspokojenie potrzeb młodych ludzi, lubiących sportową modę i bawiących się nią, przywiązujących dużą wagę do swojego wyglądu oraz pragnących być trendy.


W Courir znaleźć można najpopularniejsze marki: Adidas, Asics, Converse, Courir, Giorgio Armani, Lacoste, Le CoQ Sportif, Majestic, New Balance, New Era, Nike, Puma, Reebok, Timberland, Vans, Mr Lacy i wiele innych.

REKLAMA


Bardzo cieszymy się, że mamy okazję przedstawić Polakom nową markę, która święci sukcesy we Francji. Wierzymy, że również i w naszym kraju Courir przyjmie się wśród klientów podążających za modą sportową. W ofercie sklepu nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Widzimy też, że rynek obuwia sportowego i modowego w Polsce ma ciągle duży potencjał – mówi Dorota Wiaderek, Dyrektor Generalna GO Sport.


Sklep Courir w Warszawie zajmie powierzchnię 163 m2 i położony będzie na pierwszym piętrze Galerii Mokotów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA