Carrefour otworzył we Wrocławiu nowy hipermarket i sklep BIO w jednym źródło: Carrefour Polska

Carrefour otworzył we Wrocławiu nowy hipermarket i sklep BIO w jednym

ZDJĘCIA
https://img.investmap.pl/user/3/35_%s.jpg
Orzech
REKLAMA
W czwartek, 14 października br. Carrefour otworzył w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu hipermarket w najnowszym modelu handlowym, w którym powstał także sklep Carrefour BIO. Jest to nowatorski koncept store-in-store i jednocześnie pierwszy sklep Carrefour BIO w Polsce poza Warszawą.
Nowy hipermarket Carrefour w CH Magnolia Park powstał w miejscu po hipermarkecie brytyjskiej sieci Tesco i ma powierzchnię 4763 mkw. Sklep wyróżnia się szerokim asortymentem ponad 23 000 produktów, w tym dużym wyborem artykułów spożywczych. Carrefour stawia na świeżą, zdrową i lokalną żywność, bogatą ofertę marki własnej oraz szeroki asortyment świeżych wędlin, serów i mięsa.
Carrefour Polska
Carrefour realizuje w swoich sklepach strategią "Prosto z pola do 50 km", której założeniem jest skracanie łańcucha dostaw i rozwój bezpośredniej współpracy z lokalnymi rolnikami. Dzięki temu klienci robiący zakupy w hipermarkecie w CH Magnolia Park będą mogli korzystać z oferty wysokiej jakości owoców pochodzących z małych, pobliskich gospodarstw rolnych.
Carrefour Polska
Zakupy w nowym sklepie ułatwią specjalne strefy zakupowe, m.in.: Strefa Alkoholi z szerokim wyborem wina dla koneserów, Kuchnie Świata z bogatą ofertą produktów azjatyckich, Targi Rybne – specjalna strefa świata ryb, wspierająca lokalne hodowle ryb słodkowodnych i oferująca codzienne dostawy prosto od rybaków, Wędzarnia Wędlin i ryb, grill i tzw. gorący stół z zawsze ciepłymi kurczakami, wołowina dojrzewająca, świeżo wypiekane pieczywo, strefa napojów z obniżoną zawartością cukru, Sport Food – oferta produktów spożywczych dla osób uprawiających sport, czy Świat Pupila - specjalna strefa dla psa i kota z bardzo szeroką ofertą artykułów dla zwierząt domowych.
Carrefour Polska
Na wygodę klientów wpłyną z pewnością także innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym hipermarkecie: szerokie wejście, nowoczesna aranżacja sklepu ze skośną aleją dającą klientowi wybór ścieżki zakupowej od momentu wejścia do sklepu oraz komfortowe alejki. Zakupy usprawnią także kasy samoobsługowe, usługa Scan & Go w aplikacji Mój Carrefour, system jednej kolejki oraz możliwość odebrania w sklepie zakupów zamówionych on-line.
Carrefour Polska
Wygodnym i nowatorskim rozwiązaniem jest sklep Carrefour BIO, zlokalizowany w hipermarkecie Carrefour jako store-in-store. Wraz z otwarciem kolejnego, czwartego już sklepu Carrefour BIO w Polsce, sieć wchodzi na rynek Wrocławia z ofertą certyfikowanych produktów ekologicznych i otwiera pierwszy sklep w tym formacie poza Warszawą. Cały asortyment zdrowych produktów w sklepie Carrefour BIO liczy ponad 3000 produktów. W sklepie Carrefour BIO planowana jest także stacja refillomatu, czyli zakupu kosmetyków do opakowań wielokrotnego użytku.
Carrefour Polska
- Hipermarkety to format, który niezmiennie przyciąga wielu klientów szukających szerokiej oferty produktów i atrakcyjnej ceny – powiedział Tareck Ouaibi, dyrektor generalny Carrefour Polska. 
– Widzimy także ogromny potencjał dla sklepu Carrefour BIO. Wraz ze wzrostem zainteresowania klientów produktami zdrowymi i ekologicznymi, koncept ten cieszy się coraz większą popularnością na stołecznym rynku. Otwierając sklep Carrefour BIO jako store-in-store w hipermarkecie Carrefour w CH Magnolia, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów we Wrocławiu, którzy mogą teraz zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu – dodał Ouaibi.
Carrefour Polska
Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.
Carrefour Polska
Źródło: Carrefour Polska

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Diego(gość)
Od marca byłem tyko 1x w magnolii, to żadna przyjemność chodzić po galerii w maseczce i patrzeć na innych w maseczkach.

Najnowsze artykuły

Nowy Rynek w Poznaniu wynajęty przez Allegro
Ponad 26 tys. mkw. – właśnie taką powierzchnię w budynku D poznańskiego kompleksu biurowego Nowy Ryn...
Primark otworzy sklep w Katowicach
Sieć sklepów Primark poinformowała o zamiarze otwarcia swojego kolejnego sklepu w Polsce. Tym razem...
Hotel Wieniawa przy ulicy Gajowickiej przestaje być izolatorium dla chorych na CoVid-19
Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH) Hotel Wieniawa we Wrocławiu od wtorku, 19 stycznia 2...
Postępują prace przy budowie S3 zadanie III, odcinek Bolków – Kamienna Góra [FILM]
W 2021 roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad będzie kontynuowała realizację prac na trz...
Poznaliśmy oferty na opracowanie dokumentacji dla małej obwodnicy Trzebnicy
Trzy firmy złożyły oferty w przetargu na opracowanie dokumentacji małej obwodnicy Trzebnicy w ciągu...
Warszawa: biurowe plany Skanski
Szwedzka firma Skanska, działająca od 1887 roku, inwestuje w całej w Polsce, a jej flagowymi inwesty...
Warszawa: Trwa budowa apartamentowca Puławska 186 [FILM + ZDJĘCIA]
Nowy budynek przy stacji metra Wilanowska sięgnie szesnastu pięter. Znajdzie się w nim około 200 lok...
Racibórz: ARP E-Vehicles uruchomiła produkcję autobusów elektrycznych [ZDJĘCIA]
ARP E-Vehicles, spółka z Grupy Kapitałowej ARP SA, uruchomiła w Raciborzu produkcję autobusów z napę...
Jawor: Tak działa fabryka baterii samochodowych Mercedes-Benz w Jaworze [FILM]
Z końcem września 2020 roku w polskiej fabryce Mercedesa zlokalizowanej w Jaworze na Dolnym Śląsku r...
Politechnika Wrocławska remontuje zabytkową klinikę [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Powstały w 2015 roku wydział matematyki doczeka się w tym roku swojego miejsca. Znajdzie się w nim m...