Carrefour otworzył we Wrocławiu nowy hipermarket i sklep BIO w jednym źródło: Carrefour Polska

Carrefour otworzył we Wrocławiu nowy hipermarket i sklep BIO w jednym

ZDJĘCIA
https://img.investmap.pl/user/3/35_%s.jpg
Orzech
REKLAMA
W czwartek, 14 października br. Carrefour otworzył w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu hipermarket w najnowszym modelu handlowym, w którym powstał także sklep Carrefour BIO. Jest to nowatorski koncept store-in-store i jednocześnie pierwszy sklep Carrefour BIO w Polsce poza Warszawą.
Nowy hipermarket Carrefour w CH Magnolia Park powstał w miejscu po hipermarkecie brytyjskiej sieci Tesco i ma powierzchnię 4763 mkw. Sklep wyróżnia się szerokim asortymentem ponad 23 000 produktów, w tym dużym wyborem artykułów spożywczych. Carrefour stawia na świeżą, zdrową i lokalną żywność, bogatą ofertę marki własnej oraz szeroki asortyment świeżych wędlin, serów i mięsa.
Carrefour Polska
Carrefour realizuje w swoich sklepach strategią "Prosto z pola do 50 km", której założeniem jest skracanie łańcucha dostaw i rozwój bezpośredniej współpracy z lokalnymi rolnikami. Dzięki temu klienci robiący zakupy w hipermarkecie w CH Magnolia Park będą mogli korzystać z oferty wysokiej jakości owoców pochodzących z małych, pobliskich gospodarstw rolnych.
Carrefour Polska
Zakupy w nowym sklepie ułatwią specjalne strefy zakupowe, m.in.: Strefa Alkoholi z szerokim wyborem wina dla koneserów, Kuchnie Świata z bogatą ofertą produktów azjatyckich, Targi Rybne – specjalna strefa świata ryb, wspierająca lokalne hodowle ryb słodkowodnych i oferująca codzienne dostawy prosto od rybaków, Wędzarnia Wędlin i ryb, grill i tzw. gorący stół z zawsze ciepłymi kurczakami, wołowina dojrzewająca, świeżo wypiekane pieczywo, strefa napojów z obniżoną zawartością cukru, Sport Food – oferta produktów spożywczych dla osób uprawiających sport, czy Świat Pupila - specjalna strefa dla psa i kota z bardzo szeroką ofertą artykułów dla zwierząt domowych.
Carrefour Polska
Na wygodę klientów wpłyną z pewnością także innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym hipermarkecie: szerokie wejście, nowoczesna aranżacja sklepu ze skośną aleją dającą klientowi wybór ścieżki zakupowej od momentu wejścia do sklepu oraz komfortowe alejki. Zakupy usprawnią także kasy samoobsługowe, usługa Scan & Go w aplikacji Mój Carrefour, system jednej kolejki oraz możliwość odebrania w sklepie zakupów zamówionych on-line.
Carrefour Polska
Wygodnym i nowatorskim rozwiązaniem jest sklep Carrefour BIO, zlokalizowany w hipermarkecie Carrefour jako store-in-store. Wraz z otwarciem kolejnego, czwartego już sklepu Carrefour BIO w Polsce, sieć wchodzi na rynek Wrocławia z ofertą certyfikowanych produktów ekologicznych i otwiera pierwszy sklep w tym formacie poza Warszawą. Cały asortyment zdrowych produktów w sklepie Carrefour BIO liczy ponad 3000 produktów. W sklepie Carrefour BIO planowana jest także stacja refillomatu, czyli zakupu kosmetyków do opakowań wielokrotnego użytku.
Carrefour Polska
- Hipermarkety to format, który niezmiennie przyciąga wielu klientów szukających szerokiej oferty produktów i atrakcyjnej ceny – powiedział Tareck Ouaibi, dyrektor generalny Carrefour Polska. 
– Widzimy także ogromny potencjał dla sklepu Carrefour BIO. Wraz ze wzrostem zainteresowania klientów produktami zdrowymi i ekologicznymi, koncept ten cieszy się coraz większą popularnością na stołecznym rynku. Otwierając sklep Carrefour BIO jako store-in-store w hipermarkecie Carrefour w CH Magnolia, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów we Wrocławiu, którzy mogą teraz zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu – dodał Ouaibi.
Carrefour Polska
Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.
Carrefour Polska
Źródło: Carrefour Polska

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Diego(gość)
Od marca byłem tyko 1x w magnolii, to żadna przyjemność chodzić po galerii w maseczce i patrzeć na innych w maseczkach.

Najnowsze artykuły

Co dalej ze słynną Piwnicą Świdnicką we Wrocławiu?
Uważana za najstarszą piwiarnię w Europie, wrocławska Piwnica Świdnicka nadal pozostanie zamknięta....
Na Targówku w Warszawie powstanie za blisko 1,67 miliarda złotych największa spalarnia w Polsce [WIZUALIZACJA]
Miejska spółka MPO podpisała umowę na rozbudowę Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnyc...
Japońska Toyota stawia na Wałbrzych
W ciągu najbliższych dwóch lat fabryka Toyoty w Wałbrzychu będzie wdrażała trzy nowe projekty związa...
Będzie nowe połączenie kolejowe Wrocławia z Berlinem i więcej pociągów do Krakowa i Poznania
Nowe połączenie do Berlina i wygodniejsze podróże z Wrocławia do wybranych miast - to najważniejsze...
Kraków: Centrum Energetyki AGH zostanie rozbudowane
Centrum Energetyki Akademii Górniczo Hutniczej mieszczący się przy ulicy Czarnowiejskiej zostanie ro...
Dodatkowe autobusy połączą Wrocław z gminą Długołęka
Od 4 stycznia 2021 roku na trasie Wrocław-Gmina Długołęka kursować będą cztery autobusy przegubowe l...
Atal zrealizuje ostatni etap osiedla Residence Zabłocie w Krakowie [WIZUALIZACJE]
Jeden z największych polskich deweloperów ATAL S.A. zrealizuje ostatni etap jednej ze swoich inwesty...
Rockwell Automation zostaje w Katowicach
Amerykańska firma Rockwell Automation, globalny producent i dostawca automatyki przemysłowej i rozwi...
W Łodzi pojawi się nowa marka hotelowa na polskim rynku
Sieć Best Western Hotels & Resorts i Grupa Kapitałowa Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH) jako pierw...
Za prawie pół miliarda złotych Echo Investment rozbuduje kompleks biurowy we Wrocławiu
Echo Investment S.A. nie zwalnia tempa inwestycji w stolicy Dolnego Śląska. W przyszłym roku ruszy z...