Carrefour otworzył we Wrocławiu nowy hipermarket i sklep BIO w jednym

Carrefour otworzył we Wrocławiu nowy hipermarket i sklep BIO w jednym
ZDJĘCIA

https://img.investmap.pl/user/3/35_%s.jpg
Orzech
REKLAMA
W czwartek, 14 października br. Carrefour otworzył w Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu hipermarket w najnowszym modelu handlowym, w którym powstał także sklep Carrefour BIO. Jest to nowatorski koncept store-in-store i jednocześnie pierwszy sklep Carrefour BIO w Polsce poza Warszawą.
Nowy hipermarket Carrefour w CH Magnolia Park powstał w miejscu po hipermarkecie brytyjskiej sieci Tesco i ma powierzchnię 4763 mkw. Sklep wyróżnia się szerokim asortymentem ponad 23 000 produktów, w tym dużym wyborem artykułów spożywczych. Carrefour stawia na świeżą, zdrową i lokalną żywność, bogatą ofertę marki własnej oraz szeroki asortyment świeżych wędlin, serów i mięsa.
Carrefour Polska
Carrefour realizuje w swoich sklepach strategią "Prosto z pola do 50 km", której założeniem jest skracanie łańcucha dostaw i rozwój bezpośredniej współpracy z lokalnymi rolnikami. Dzięki temu klienci robiący zakupy w hipermarkecie w CH Magnolia Park będą mogli korzystać z oferty wysokiej jakości owoców pochodzących z małych, pobliskich gospodarstw rolnych.
Carrefour Polska
Zakupy w nowym sklepie ułatwią specjalne strefy zakupowe, m.in.: Strefa Alkoholi z szerokim wyborem wina dla koneserów, Kuchnie Świata z bogatą ofertą produktów azjatyckich, Targi Rybne – specjalna strefa świata ryb, wspierająca lokalne hodowle ryb słodkowodnych i oferująca codzienne dostawy prosto od rybaków, Wędzarnia Wędlin i ryb, grill i tzw. gorący stół z zawsze ciepłymi kurczakami, wołowina dojrzewająca, świeżo wypiekane pieczywo, strefa napojów z obniżoną zawartością cukru, Sport Food – oferta produktów spożywczych dla osób uprawiających sport, czy Świat Pupila - specjalna strefa dla psa i kota z bardzo szeroką ofertą artykułów dla zwierząt domowych.
Carrefour Polska
Na wygodę klientów wpłyną z pewnością także innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym hipermarkecie: szerokie wejście, nowoczesna aranżacja sklepu ze skośną aleją dającą klientowi wybór ścieżki zakupowej od momentu wejścia do sklepu oraz komfortowe alejki. Zakupy usprawnią także kasy samoobsługowe, usługa Scan & Go w aplikacji Mój Carrefour, system jednej kolejki oraz możliwość odebrania w sklepie zakupów zamówionych on-line.
Carrefour Polska
Wygodnym i nowatorskim rozwiązaniem jest sklep Carrefour BIO, zlokalizowany w hipermarkecie Carrefour jako store-in-store. Wraz z otwarciem kolejnego, czwartego już sklepu Carrefour BIO w Polsce, sieć wchodzi na rynek Wrocławia z ofertą certyfikowanych produktów ekologicznych i otwiera pierwszy sklep w tym formacie poza Warszawą. Cały asortyment zdrowych produktów w sklepie Carrefour BIO liczy ponad 3000 produktów. W sklepie Carrefour BIO planowana jest także stacja refillomatu, czyli zakupu kosmetyków do opakowań wielokrotnego użytku.
Carrefour Polska
- Hipermarkety to format, który niezmiennie przyciąga wielu klientów szukających szerokiej oferty produktów i atrakcyjnej ceny – powiedział Tareck Ouaibi, dyrektor generalny Carrefour Polska. 
– Widzimy także ogromny potencjał dla sklepu Carrefour BIO. Wraz ze wzrostem zainteresowania klientów produktami zdrowymi i ekologicznymi, koncept ten cieszy się coraz większą popularnością na stołecznym rynku. Otwierając sklep Carrefour BIO jako store-in-store w hipermarkecie Carrefour w CH Magnolia, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów we Wrocławiu, którzy mogą teraz zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu – dodał Ouaibi.
Carrefour Polska
Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.
Carrefour Polska
Źródło: Carrefour Polska

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Diego(gość)
Od marca byłem tyko 1x w magnolii, to żadna przyjemność chodzić po galerii w maseczce i patrzeć na innych w maseczkach.

Najnowsze artykuły

Trzy firmy chcą remontować most Zwierzyniecki we Wrocławiu
Poznaliśmy oferty trzech firm, które zainteresowane są przeprowadzeniem remontu 123-letniego mostu Z...
Rynek magazynowy w Łodzi – logistyczne serce Polski
Polska Centralna to trzeci do co wielkości rynek magazynowy w Polsce, a także jeden z najważniejszyc...
Łódź: Ulica Wydmowa przeszła remont
Inwestycja została zrealizowana w ramach programu Plan dla Osiedli. Prace obejmowały odcinek od ulic...
Kraków: Mieszkańcy zdecydowali – wyniki głosowania 7. edycji Budżetu Obywatelskiego
Zrealizowanych zostanie 195 projektów na łączną kwotę 32 mln złotych. Najwięcej zwycięskich zadań do...
Kraków: tereny pod kolejowymi estakadami zostaną zagospodarowane
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. powołały zespół z udziałem miasta, którego zadaniem jest przygotowan...
Miasto sprzedaje atrakcyjną działkę tuż obok Dworca Głównego PKP. Znamy nową datę przetargu
Magistrat wystawia na sprzedaż nieruchomość położoną blisko zbiegu ulic Gwarnej i Kościuszki. Liczy...
Wrocław najbardziej aktywnym regionalnym rynkiem biurowym w Polsce
Największe polskie miasta regionalne już drugi raz w tym roku wyprzedziły Warszawę pod względem iloś...
Znane wyniki głosowania w Legnickim Budżecie Obywatelskim 2020
W ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego do głosowania zakwalifikowało się 41 projektów z 11 obs...
W gminie Miękinia powstaje nowoczesna fabryka z branży budownictwa
Na ponad 17-hektarowej nieruchomości w gminie Miękinia powstaje fabryka prefabrykacji elementów beto...
Żabka inwestuje na Dolnym Śląsku
Żabka Polska, mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, w tym roku dokonała największych w swojej...