2
13
15
REKLAMA

Opinie o Park Rozwoju (15)

Napisz komentarz
Orzech
Jan Hawełko
Jan Augustynowski
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Warszawa] Kompleks biurowy "Park Rozwoju" [Warszawa] Nie tylko dla małych firm. Nowe centrum biznesowe w Parku Rozwoju
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Warszawa] Kompleks biurowy "Park Rozwoju" [Warszawa] Park Rozwoju zyskał kolejnego najemcę
Jan Hawełko
II etap Parku Rozwoju, biurowej inwestycji firmy Echo w Warszawie, oficjalnie otwarty. Zobacz zdjęcia z imprezy.

Wydarzenie odbyło się 25 czerwca, na tarasach II etapu Parku Rozwoju. Obiekt oficjalnie otworzył Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Projektów Biurowych w Echo Investment SA.

Realizacja inwestycji Park Rozwoju rozpoczęła się jesienią 2012 roku. Pierwszy budynek oddano do użytkowania wiosną 2014 roku. W biurowcu swoje siedziby urządziły takie firmy jak m.in. Schneider Electric (3 200 mkw.) i Ericsson 3 600 mkw.).

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Projektów Biurowych w Echo Investment SA oficjalnie otworzył II etap kompleksu Park Rozwoju w Warszawie.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się jesienią 2012 roku. Pierwszy budynek oddano do użytkowania wiosną 2014 roku. W biurowcu swoje siedziby urządziły takie firmy jak m.in. Schneider Electric (3 200 mkw.) i Ericsson 3 600 mkw.). W drugim budynku powstały kolejne biura m.in. Schneider Electric (3 800 mkw.) i Intergraph (1 200 mkw.).

Park Rozwoju składa się z dwóch budynków i zlokalizowanej w łączniku restauracji.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Realizowany w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej przez spółkę Echo Investment, II etap kompleksu biurowego Park Rozwoju, właśnie uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się jesienią 2012 roku. Pierwszy budynek oddano do użytkowania wiosną 2014 roku. W biurowcu swoje siedziby urządziły takie firmy jak m.in. Schneider Electric (3 200 mkw.) i Ericsson 3 600 mkw.). W drugim budynku powstaną kolejne biura m.in. Schneider Electric (3 800 mkw.) i Intergraph (1 200 mkw.).

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Firma OTCF, właściciel m.in. marki 4F, wynajęła 1 200 mkw. w budynku I etapu Parku Rozwoju - biurowca zrealizowanego przez Echo Investment przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do grona użytkowników Parku Rozwoju dołączyła firma OTCF. Tym samym zbliżamy się do końca procesu komercjalizacji I etapu inwestycji. Budynek jest już wynajęty w 80 proc. - mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Park Rozwoju to kompleks biurowy zlokalizowany w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej. Deweloperem inwestycji jest firma Echo Investment S.A. W obiekcie wykorzystano specjalistyczne technologie z zakresu zarządzania energią. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro JEMS Architekci.

Park Rozwoju to inwestycja biurowa składająca się z dwóch budynków. Inwestorem jest firma Echo Investment, a projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni JEMS Architekci Sp. z o.o.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Spółka Park Rozwoju podpisała umowę kredytową z bankiem BZ WBK na realizację projektu biurowego w Warszawie - poinformowało Echo Investment. Umowa opiewa na kwotę 22,4 mln euro.

Jednocześnie firma otrzymała środki pieniężne stanowiące kredyt VAT w kwocie nie przekraczającej 5 mln złotych z przeznaczeniem na finansowanie lub refinansowanie podatku VAT w związku z realizacją projektu biurowego.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
83765_1000x.jpg


83766_1000x.jpg


83767_1000x.jpg


83768_1000x.jpg


83769_1000x.jpg
PolishProperty.eu
Kompleks biurowy "Park Rozwoju"
REKLAMA