Partners Group i Reino Group uruchamiają Form Offices, nową markę na rynku biurowym w Polscefot. Jakub Zazula

Partners Group i Reino Group uruchamiają Form Offices, nową markę na rynku biurowym w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

Pod jej szyldem działają aktualnie w Polsce cztery kompleksy biurowe klasy A – w Krakowie (Tertium, Wadowicka 3, DOT by Form) oraz Wrocławiu (Cu Office), które w 2021 roku zostały nabyte przez Partners Group.

Wymienione obiekty zostały nabyte przez Partners Group w 2021 roku. Reino Group pełni w Form Offices rolę asset managera i współinwestora. Cu Office, DOT by Form i Wadowicka 3 posiadają certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Dodatkowo, budynek Wadowicka 3A to pierwsza nieruchomość w Polsce, która w czerwcu 2021 roku zdobyła międzynarodowy certyfikat Fitwel. Użytkownicy każdej z lokalizacji mają do dyspozycji dużo zielonych przestrzeni przystosowanych do pracy, spotkań i odpoczynku, lobby, infrastrukturę dla rowerzystów, a także stacje ładowania pojazdów elektrycznych i powierzchnie coworkingowe.

– Wraz z powrotem pracowników obserwujemy popyt na zrównoważone i energooszczędne biura, które wspierają rozwój małych społeczności. Nieruchomości Form Offices wpisują się zarówno w ten trend, jak i strategie CSR i ESG Partners Group. Dlatego zdecydowaliśmy się zebrać je pod wspólną marką – mówi Agata Połeć, asset manager Form Offices.

CU OFFICE (Wrocław)

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
REKLAMA

DOT by FORM (Kraków)

fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż

WADOWICKA 3 (Kraków)

fot. Damian Daraż

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA