Pasaż Kępiński otwarty. To pierwszy park handlowy w KępnieMateriały prasowe

Pasaż Kępiński otwarty. To pierwszy park handlowy w Kępnie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Wielu inwestorów od lat próbowało zrealizować inwestycje w Kępnie, ale to Refield otworzył pierwszy i jedyny park handlowy w tym mieście. Po intensywnych miesiącach budowy, warszawski deweloper z dumą ogłasza otwarcie Pasażu Kępińskiego – nowoczesnego parku handlowego, który rewolucjonizuje krajobraz handlowy w powiecie kępińskim.

Zlokalizowany przy ul. Wrocławskiej, tuż obok kluczowego węzła komunikacyjnego na przecięciu drogi krajowej nr 11 i obwodnicy Baranowa, nowy park handlowy stanowi efekt współpracy z renomowaną pracownią architektoniczną Pejot Studio oraz firmą P.H.U. Gra-Mar, pełniącą funkcję Generalnego Wykonawcy.

Wybór lokalizacji

30 listopada 2023 roku, Pasaż Kępiński oficjalnie otworzył swoje drzwi dla klientów. Park handlowy o powierzchni blisko 12 tysięcy mkw. GLA składa się z trzech budynków, oferując łącznie 21 nowoczesnych lokali handlowych. Operator spożywczy LIDL, zajmujący wolnostojący budynek o powierzchni ponad 2 200 m², jest głównym najemcą parku. Ale to dopiero początek, w Pasażu Kępińskim swoje miejsce znalazły również takie marki jak: drogerie Rossmann i DM, sklep sieci Pepco, elektromarkety Media Expert i Neonet, sklepy odzieżowe tj. Sinsay, Cropp, House, Big Star, 4F oraz Vera Moda, polska sieć obuwnicza CCC, sklep sportowy Martes Sport, multibrandowy sklep KAES, dyskonty wielobranżowe tj. Dealz i KiK, sklep polskiej sieci oferującej produkty dla dzieci Smyk, sklep jubilerski Apart, sklep zoologiczny Gekon oraz Home&You, oferujący dekorację i dodatki do domu. Co ciekawe, większość z tych sklepów debiutuje w regionie Kępna, co pokazuje jak ważną rolę odgrywa ta nowopowstała inwestycja.

– Realizujemy Pasaże w lokalizacjach, które ich najbardziej potrzebują, oraz dostarczamy wygodne rozwiązania handlowe w miejscach z potencjałem. Pasaż Kępiński doskonale koresponduje z naszą strategią. Jest to projekt kompletny – wierzymy, że będzie doskonale radził sobie przez najbliższe lata. Pełen parking podczas otwarcia jest potwierdzeniem, że tego typu obiekty są najlepszą odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności. Inwestycja w Kępnie to więcej niż park handlowy – to nowy rozdział dla miasta i jego mieszkańców – podkreśla Fabian Eryk Barbarowicz, Prezes Zarządu firmy Refield.

REKLAMA

Z myślą o komforcie zmotoryzowanych klientów parku, zaprojektowano wygodny parking na około 400 samochodów. Refield nie tylko tworzy nowoczesną przestrzeń handlową, ale także stawia na zrównoważony rozwój. Na obszarze parku, zainstalowano stację ładowania pojazdów elektrycznych, a nieruchomość uzyskała Certyfikat BREEAM na poziomie „Very Good”.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Inwestycje Refield

W planach firmy Refield na przyszły rok znajdują się otwarcia kolejnych obiektów w Zwoleniu i Lidzbarku Warmińskim. W przypadku Zwolenia będzie to pierwszy obiekt w mieście, o powierzchni blisko 5000 mkw. GLA, natomiast w Lidzbarku Warmińskim Refield wybuduje II etap Pasażu Warmińskiego o powierzchni ok. 3500 mkw. GLA. Kolejne obiekty są w trakcie planowania i realizacji w 2025 roku. Mowa o inwestycjach w Sanoku, Bartoszycach, Leżajsku, Ciechanowie. Założycielem Refieldu jest Fabian Eryk Barbarowicz – współtwórca TUF RE.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA