Polski producent naturalnych gryzaków dla psów inwestuje w MałopolsceKPT / PETMEX

Polski producent naturalnych gryzaków dla psów inwestuje w Małopolsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna polska firma zdecydowała się na inwestycje w Małopolsce. Jest nią PETMEX COMPANY Krzysztof Napora sp. j. To kolejne przedsięwzięcie, które otrzymało od Krakowskiego Parku Technologicznego (KPT) wsparcie w ramach programu Polska Strefa Inwestycji.

PETMEX COMPANY Krzysztof Napora sp. j to polski producent naturalnych gryzaków dla psów. Przedsiębiorstwo zadeklarowało 10 200 000,00 zł nakładów inwestycyjnych. Nowa inwestycja firmy to kolejny krok w rozwoju spółki, która w roku 2019 uzyskała już decyzję o wsparciu na budowę zakładu produkcyjnego w Polance. Dziś idzie o krok dalej.

– W ramach nowej inwestycji planujemy rozbudować istniejący zakład produkcyjny i wybudować dodatkowy budynek magazynowy. Chcemy także zakupić nowoczesne maszyny i urządzenia, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie zdolności produkcyjnych naszej firmy. Dzięki nowej inwestycji będziemy mogli konkurować z większymi podmiotami na rynku. W planach mamy też ekspansję zagraniczną na kolejne rynki, na które dotychczas jeszcze nie sprzedawaliśmy – mówi Krzysztof Napora, właściciel firmy Petmex Company.

REKLAMA

Inwestycja zostanie zrealizowana w województwie małopolskim w miejscowości Polanka w powiecie myślenickim.

KPT / PETMEX

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA