Kraków, Podgórze

POWIERZCHNIE BIUROWE KRAKÓW PODGÓRZE KABEL

Znaleziono inwestycji: 2
Pokaż inwestycję
Wielicka 72
Kraków, Podgórze, Wielicka 72
całkowita powierzchnia
5200 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
14.50
Pokaż inwestycję
Equal Business Park A
Kraków, Podgórze, Wielicka 16
dostępna powierzchnia
2542 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
14.00 EUR
Pokaż inwestycję
Equal Business Park B
Kraków, Podgórze, Wielicka 16
dostępna powierzchnia
7715 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
14.00 EUR
Pokaż inwestycję
Equal Business Park C
Kraków, Podgórze, Wielicka 16
dostępna powierzchnia
545 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
14.00 EUR
Pokaż inwestycję
Equal Business Park D
Kraków, Podgórze, Wielicka 16
dostępna powierzchnia
1950 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
14.50

Zobacz również dzielnice w Kraków

Najnowsze artykuły z Kraków

Trwa budowa Krakowskiego Centrum Muzyki w Cichym Kąciku [FILMY]
Krakowskie Centrum Muzyki, które powstaje na 3-hektarowej działce przy ul. Piastowskiej to zatopiona w zieleni sala koncertowa z przeszklonym foyer z widokiem na Wawel i Stare Miasto, z widownią na 1000 miejsc, wyposażoną w scenę dla 120 muzyków i balkon mogący pomieścić 80-osobowy chór, aula na 300 osób, wielofunkcyjne sale prób, garderoby, biura miejskich orkiestr oraz przestrzeń kreatywna z miejscem na edukację muzyczną.
Kraków: Adaptacja i modernizacja zabytkowego dworu w Wadowie
Adaptacja i modernizacja zabytkowego dworu w Wadowie to zadanie, które Zarząd Zieleni Miejskiej planuje w tym roku zgłosić do wprowadzenia na listę rankingową inwestycji. Budowa byłaby wówczas realizowana w latach 2024-2026.
Amerykański Philip Morris International zainwestuje ponad miliard złotych w Krakowie. Znamy szczegóły
Philip Morris International zainwestuje ponad miliard złotych w polską gospodarkę. Koncern planuje stworzyć nowe linie produkcyjne w swojej fabryce w Krakowie, które będą produkować wkłady tytoniowe do podgrzewania w najnowszych urządzeniach firmy. Dzięki temu powstaną też nowe, wyspecjalizowane miejsca pracy. – Jesteśmy przekonani, że tradycyjne papierosy trafią w końcu do muzeum. Przyszłość należy do produktów bezdymnych – mówi Michał Mierzejewski z Philip Morris International. Amerykańska firma ma już w sumie ok. 2,5 tys. patentów związanych z technologiami bezdymnymi, pozostając branżowym liderem. Do tej pory zainwestowała w ich rozwój ponad 10,5 mld dol., część z tych inwestycji lokując w Polsce.
W Krakowie dobiega końca budowa biurowca Mogilska 35 Office [ZDJĘCIA]
Firma dewelopersko-inwestycyjna Warimpex po raz kolejny postawiła na Kraków. W stolicy Małopolski dobiega końca kolejnego biurowca tej firmy – Mogilska 35 Office o powierzchni ok. 11 000 mkw.
Rozbudowa ul. Kocmyrzowskiej: rusza realizacja robót
Pod koniec sierpnia wojewoda małopolski wydał decyzję ZRID z rygorem natychmiastowej wykonalności na rozbudowę ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie na odcinku od węzła Grębałów do ul. Bukszpanowej wraz z torowiskiem, pętlą tramwajową i towarzyszącą infrastrukturą sieci podziemnych. Pozwoliło to na przekazanie placu budowy wykonawcy inwestycji. Już w tym tygodniu firma Gülermak Sp. z o.o. rozpocznie realizację pierwszych prac.
Kraków w Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej będzie budował mieszkania czynszowe
Gmina Miejska Kraków wspólnie z 11 gminami Małopolski i Krajowym Zasobem Nieruchomości tworzy Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową KZN SIM Ziemi Krakowskiej Sp. z o.o. i buduje mieszkania czynszowe na potrzeby mieszkańców Krakowa.
Podróżni mogą już korzystać z nowego przystanku kolejowego w centrum Krakowa [FILMY + ZDJĘCIA]
Podróżni mogą już korzystać z nowego przystanku kolejowego w centrum Krakowa. Dzięki inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. zwiększyły się możliwości w komunikacji regionalnej i aglomeracyjnej. Z obiektu położonego przy ul. Grzegórzeckiej łatwo dotrzeć na Stare Miasto i Kazimierz, a bliskość przystanków tramwajowych usprawni łączenie podróży. Projekt za przeszło 1,2 mld zł jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu CEF „Łącząc Europę”.
Trwają zaawansowane prace na budowie S52 Północnej Obwodnicy Krakowa [FILM]
W ramach inwestycji wybudowana zostanie dwujezdniowa droga ekspresowa S52 o długości ok. 12,5 km, na odcinku od węzła Modlnica (z rozbudową węzła) do węzła Kraków Mistrzejowice. Każda jezdnia będzie miała po trzy pasy ruchu.
Miasto Kraków ogłosiło przetarg na dzierżawę zabytkowego Fortu Mogiła [FILM]
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie planuje wydzierżawić zabytkowy fort nr 49 1/2a "Mogiła" położonego przy ul. Igołomskiej 7. Chętni do wydzierżawienia obiektu mogą składać oferty do 25 września do godz. 15.00. Sam przetarg zostanie przeprowadzony 29 września.
W Krakowie zakończono budowę pierwszego w Polsce obiektu niemieckiej sieci Meininger Hotels [ZDJĘCIA]
W stolicy Małopolski zostanie jesienią otwarty nowy hotel. Będzie to pierwszy w Polsce obiekt niemieckiej sieci hotelowo-hostelowej Meininger Hotels. Hotel znajduje się w centrum Krakowa, przy ulicy Grzegórzeckiej 10. Będzie to druga międzynarodowa sieć tego typu hoteli hybrydowych w Polsce po a&o, która zadebiutowała na początku 2020 r. w Warszawie.
REKLAMA