Kupisz taniej mieszkanie na targach

Kupisz taniej mieszkanie na targach

Poznań
REKLAMA

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Poznaniu to wyjątkowa okazja, aby kupić mieszkanie w specjalnej promocyjnej cenie. Trust S.A. przygotował na najbliższy weekend  specjalną jesienną ofertę targową na mieszkania w inwestycji Triangulum przy ul. Bolka 15 w Poznaniu. W ramach promocji będzie można kupić mieszkanie już  od 4500 za m², a garaż gratis.


W najbliższy weekend 15-16 października w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędą się Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Podczas imprezy poznański deweloper Trust S.A. zaproponuje w swojej ofercie zarówno inwestycje w trakcie realizacji, jak i te zrealizowane. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania będą mogły  zapoznać się z ofertą inwestycji Lubczykowa Góra II, Amber Residence oraz Żurawiniec II. Przewidziano również specjalne targowe promocje, m.in. niższa cena za m² mieszkania w inwestycji Triangulum oraz garaż gratis.

 

Inwestycja Triangulum to pięciokondygnacyjny budynek wykonany w technologii tradycyjnej z doskonałej jakości materiałów, z cichobieżną windą z poziomu garażu. Mieszkania  wyposażone są w wideo domofony, instalację Inter-netową oraz telewizyjną. Budynek jest doskonale zlokalizowany, w pobliżu znajdują się szkoły, sklepy i kościół katolickiego.

 

REKLAMA

 

***

Trust S.A. to firma działająca na rynku budowlanym od 1989 r., a od 1993 r. na rynku deweloperskim. Spółka koncentruje się na realizacji projektów deweloperskich na rynku poznańskim, który jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków mieszkaniowych w Polsce.

Spółka w swoich inwestycjach stosuje materiały najwyższej jakości, przez co zdobywa zaufanie swoich Klientów. Dodatkowo inwestycje Trust S.A. charakteryzują się nowoczesną oraz niepowtarzalną architekturą, która jest efektem współpracy z renomowanymi biurami projektowymi. Do 2011 r. firma oddała do użytku mieszkania i domy, których całkowita powierzchnia użytkowa wynosi blisko 100 000 m2. Spółka aktualnie realizuje inwestycje Lubczykowa Góra II, Żurawieniec IV oraz Amber Residence. Łączny PUM  w projektach realizowanych i planowanych wynosi ponad 225 000 m2. Dodatkowo Trust S.A. jest Partnerem Mieszkaniowym klubu sportowego Lech Poznań, a także Członkiem Klubu Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA