Osiedle Starołęcka Dolina II w Poznaniu rośnieźródło: Materiały inwestora

Osiedle Starołęcka Dolina II w Poznaniu rośnie

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Drugi etap poznańskiej inwestycji Budnex pnie się w górę. Starołęcka Dolina II, w której znajdzie się 89 mieszkań jest już w trakcie realizacji pierwszego piętra. W IV kwartale 2019 roku planowane jest oddanie budynku do użytku.
Starołęcka Dolina II powstaje przy ul. Śliskiej na poznańskiej Starołęce. To drugi etap większego projektu deweloperskiego, który zakłada wybudowanie w tym miejscu blisko 350 mieszkań. Znajdujące się po sąsiedzku dwa budynki z pierwszego etapu zostały już przekazane do użytku. – W gotowych budynkach zostało nam już zaledwie 13 wolnych mieszkań, prace nad drugim etapem przebiegają zgodnie z planem, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup pierwszych lokali w kolejnym etapie inwestycji – mówi Damian Mirek, kierownik biura sprzedaży Budnex w Poznaniu. – W ofercie jest całe spektrum metraży do wyboru. Pierwszych dziesięć osób, które zdecyduje się na zakup mieszkania z II etapu może liczyć na rabat wynoszący nawet 15 tys. zł – dodaje. W powstającym budynku zrealizowane jest już przyziemie, w którym znalazło się 25 indywidualnych garaży, oraz pierwsza kondygnacja mieszkalna. Niebawem wyrośnie kolejna. 
Drugi etap Starołęckiej Doliny architektonicznie będzie zbliżony do znajdujących się po sąsiedzku budynków z pierwszego etapu. W przypominającym kształtem literę L obiekcie powstanie 89 lokali. Wśród nich dostępne będą mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 33 do 76 mkw. Cena metra kwadratowego w tym etapie zaczyna się już od 5 800 zł brutto. Tak jak w poprzednich inwestycjach firmy Budnex, tak i tu jest możliwość łączenia lokali w większe mieszkania. Nawet stumetrowe. Wszystkie mieszkania w tej lokalizacji, nawet te najmniejsze mają balkony. Sam budynek wyposażony zostanie w cichobieżne windy, a także instalację domofonową, internetową i telewizyjną. 
REKLAMA
Nie bez znaczenia dla przyszłym mieszkańców Starołęckiej Doliny jest fakt, że w sąsiedztwie inwestycji ma powstać nowa linia tramwajowa od Ronda Żegrze do planowanej pętli przy ul. Falistej. Wraz z przystankami i pętlą mają zostać wykonane również parkingi rowerowe typu Bike&Ride. Cały projekt będzie realizowany w kilku etapach, a jego zakończenie przewidziane jest na 2022 r. Dodatkowo przyszłych mieszkańców tej inwestycji jak i pobliskiego osiedla domów jednorodzinnych powinien zainteresować fakt, że firma Budnex w ramach budowy osiedla zmodernizuje drogę dojazdową do inwestycji czyli ul. Śliską na odcinku od ul. Maya do wjazdu na osiedle przy ul. Wagrowskiej.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA