Piotr i Paweł w poznańskim centrum MLP

Piotr i Paweł w poznańskim centrum MLP

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

MLP Group, wiodący operator logistyczny w Polsce, wynajął firmie Piotr i Paweł 8 000 m2 powierzchni w rozbudowywanym centrum magazynowo-produkcyjnym w okolicach Poznania. Tym samym budynek A, który na przełomie roku zostanie oddany do użytku, jest już w większości wynajęty. Docelowo poznańskie centrum MLP Group liczyć będzie około 102 000 m2 powierzchni magazynowej i produkcyjnej.


Firma Piotr i Paweł zarządzająca ogólnopolską siecią sklepów detalicznych wynajęła 8 000 m2 powierzchni w rozbudowywanym centrum magazynowo produkcyjnym MLP w Poznaniu. – To kolejny znaczący klient, który zdecydował się rozwijać biznes korzystając z naszej oferty powierzchni magazynowo-produkcyjnych. Sfinalizowana transakcja zapewniła wynajęcie większości powierzchni budynku A, który zostanie oddany do użytku pod koniec roku. Pozyskanie nowego klienta jest też dobrym zwiastunem w zakresie najmu kolejnych powierzchni w poznańskim centrum – stwierdziła Dorota Jagodzińska-Sasson, Członek Zarządu MLP Group S.A.


Budynek A jest pierwszym obiektem w parku MLP Poznań. Docelowo na terenie o powierzchni ponad 19 hektarów znajdą się cztery hale o łącznej powierzchni około 102 000 m2. Powstające centrum jest bardzo dobrze zlokalizowane, znajduje się w miejscowości Koninko, około 15 km od centrum Poznania. Zaledwie w odległości 4,5 km znajduje się wjazd na autostradę A2. Z kolei 1,5 km dzieli obiekt od drogi szybkiego ruchu "jedenastki”.

REKLAMA


- Lokalizacja obiektu umożliwia organizowanie sprawnej dystrybucji na terenie całego kraju. Bliskie położenie zachodniej granicy poszerza też zasięg dystrybucji o Europę Zachodnią. Te atuty powodują, że nasze poznańskie centrum cieszy się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów
 – podkreśliła Dorota Jagodzińska-Sasson.


Firma Piotr i Paweł wywodzi się z Poznania, gdzie powstawały pierwsze placówki handlowe. Dzięki podpisanej umowie z MLP Group firma będzie dysponowała drugim centrum logistycznym  w okolicach Poznania. Obecnie posiada już 89 sklepów w 51 miastach w całym kraju. Asortyment sklepów sięga 25 000 pozycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA