Amber Residence nowa inwestycja Trust S.A.

Amber Residence nowa inwestycja Trust S.A.

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Trust S.A., jeden z liderów na poznańskim rynku mieszkaniowym, realizuje nową inwestycję Amber Residence. W ramach wieloetapowego projektu Spółka wybuduje mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej ok. 45 tys. m². Pierwszy etap inwestycji zostanie zrealizowany do końca 2012 roku.  

 

Inwestycja Amber Residence to osiedle o nowoczesnej architekturze, w segmencie mieszkań popularnych. W ramach pierwszego etapu zostaną zrealizowane trzy czteropiętrowe budynki połączone podziemną halą garażową. Mieszkania oferowane przez dewelopera to zarówno kameralne kawalerki o powierzchni od 28 m² jak i duże trzypokojowe mieszkania o powierzchni do 75 m². Uzupełnieniem niepowtarzalnej, nowoczesnej budynku będzie  wewnętrzne patio z piękną zielenią i małą architekturą, tak aby w letnie dni mieszkańcy mogli tam odpoczywać i cieszyć się urokami lata.
 
 

Amber Residence jest bardzo dobrze zlokalizowane, przy ulicy Teofila Mateckiego, co pozwoli przyszłym mieszkańcom szybko znaleźć się w centrum miasta m.in. za sprawą szybkiego tramwaju. Przyszli lokatorzy będą mieli w bliskim sąsiedztwie placówki edukacyjne oraz infrastrukturę handlową.  Mieszkania w tej lokalizacji są atrakcyjne dla studentów, gdyż znajduję się w bliskiej odległości od Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Przyrodniczego.


Inwestycja jest doskonałą propozycją dla osób lubiących spędzać aktywnie czas, na powietrzu, na łonie natury. Doskonałe położenie, blisko terenów zielonych pozwoli przyszłym mieszkańcom spacerować  po lesie przy Różanym Potoku , górze Morasko, czy rezerwacie Meteoryt.

 

REKLAMA

,,Amber Residence to propozycja dla osób aktywnych, lubiących przebywać blisko centrum miasta, ale zarazem blisko terenów zielonych. Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na mieszkania w tej lokalizacji, które są poszukiwane zwłaszcza przez studentów i młode małżeństwa. Mieszkania w Amber Residence to dokonała propozycja mieszkań na start ”. – powiedział Paweł Bugajny, Prezes Zarządu Trust S.A.

 

***

Trust S.A. to firma działająca na rynku budowlanym od 1989 r., a od 1993 r. na rynku deweloperskim. Spółka koncentruje się na realizacji projektów deweloperskich na rynku poznańskim, który jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków mieszkaniowych w Polsce.

Spółka w swoich inwestycjach stosuje materiały najwyższej jakości, przez co zdobywa zaufanie swoich Klientów. Dodatkowo inwestycje Trust S.A. charakteryzują się nowoczesną oraz niepowtarzalną architekturą, która jest efektem współpracy z renomowanymi biurami projektowymi. Do 2011 r. firma oddała do użytku mieszkania i domy, których całkowita powierzchnia użytkowa wynosi blisko 100 000 m2. Spółka aktualnie realizuje inwestycje Lubczykowa Góra II, Żurawieniec IV oraz Amber Residence. Łączny PUM  w projektach realizowanych i planowanych wynosi ponad 225 000 m2. Dodatkowo Trust S.A. jest Partnerem Mieszkaniowym klubu sportowego Lech Poznań, a także Członkiem Klubu Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Spółka jest partnerem  konkursu ,,Poznań Przyciąga Najlepszych”, którego organizatorem jest Miasto Poznań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA