Trust nawiązał współpracę z Domem Kredytowym Notus

Trust nawiązał współpracę z Domem Kredytowym Notus

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Trust S.A., jeden z czołowych poznańskich deweloperów, nawiązał współpracę z Domem Kredytowym Notus. Zawarta umowa dotyczy świadczenia usług z zakresu doradztwa kredytowego dla Klientów zainteresowanych kupnem mieszkania lub domu u dewelopera Trust S.A.


Klienci poznańskiego dewelopera Trust S.A. zainteresowani zakupem mieszkania lub domu, będą mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy kredytowej ekspertów Domu Kredytowego Notus. Specjaliści pomogą zaleźć najbardziej odpowiedni bank, dostosowany do potrzeb i oczekiwań kredytobiorcy, ale również w łatwy i prosty sposób pozwolą przebrnąć przez całą procedurę kredytową.

 

,,Postanowiliśmy nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która w odpowiedni sposób zadba o naszych Klientów i w znacznym stopniu ułatwi im zakup mieszkania. Dom Kredytowy Notus to niezależny doradca, który porówna oferty, wskaże zalety i wady poszczególnych produktów. Klienci mogą liczyć również na pomoc w wyborze i wynegocjowaniu najkorzystniejszej oferty. Zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zapoznać się z ofertą ponad dwudziestu banków, co pozwoli im zaoszczędzić czas, który musieliby poświęcić na przeanalizowanie poszczególnych propozycji kredytowych.” 

  

***

REKLAMA

 

Trust S.A. to firma działająca na rynku budowlanym od 1989 r., a od 1993 r. na rynku deweloperskim. Spółka koncentruje się na realizacji projektów deweloperskich na rynku poznańskim, który jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków mieszkaniowych w Polsce.

Spółka w swoich inwestycjach stosuje materiały najwyższej jakości, przez co zdobywa zaufanie swoich Klientów. Dodatkowo inwestycje Trust S.A. charakteryzują się nowoczesną oraz niepowtarzalną architekturą, która jest efektem współpracy z renomowanymi biurami projektowymi. Do 2011 r. firma oddała do użytku mieszkania i domy, których całkowita powierzchnia użytkowa wynosi blisko 100 000 m2. Spółka aktualnie realizuje inwestycje Lubczykowa Góra II, Żurawieniec IV oraz Amber Residence. Łączny PUM  w projektach realizowanych i planowanych wynosi ponad 225 000 m2. Dodatkowo Trust S.A. jest Partnerem Mieszkaniowym klubu sportowego Lech Poznań, a także Członkiem Klubu Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Spółka jest partnerem  konkursu ,,Poznań Przyciąga Najlepszych”, którego organizatorem jest Miasto Poznań.

 

Dom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Spółka działa od marca 2004 roku. Dysponuje zespołem ponad 350 doradców finansowych, którzy obsługują klientów w 31 oddziałach w największych miastach w kraju. Misją firmy jest niezależne i profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań klienta. Dom Kredytowy Notus jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Związku Firm Doradztwa Finansowego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA