Trust ufunduje rok studenckiego życia w Poznaniu

Trust ufunduje rok studenckiego życia w Poznaniu

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Trust S.A., poznański deweloper, w ramach nawiązanej współpracy z miastem Poznań ufunduje główną nagrodę w konkursie „Poznań przyciąga najlepszych”. Zwycięzca konkursu będzie mieszkał przez najbliższy rok akademicki w Poznaniu za darmo, w inwestycji Amber Residence lub Żurawiniec IV.

 

,,Poznań przyciąga najlepszych” to konkurs organizowany przez Miasto Poznań od 2010 r. i jest skierowany do uczniów klas III i IV szkół ponad gimnazjalnych. W ramach konkursu uczestnicy mieli za zadanie przygotować prezentację w formie 60 sekundowego filmu.

O tym, kto zwycięży zadecydują internauci oraz jury. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi już 6 grudnia. Na zwycięzcę będzie czekała nagroda, od dewelopera Trust S.A., w postaci opłaconego czynszu za mieszkanie położone przy ul. Mateckiego – inwestycja Amber Residence lub przy ul. Błażeja – inwestycja Żurawiniec IV w roku akademickim 2012/2013. Dodatkowo uczestnicy konkursu powalczą o notebooki, roczne bilety na komunikację miejską, bony gotówkowe i wiele innych wartościowych nagród.

,,Zaangażowaliśmy się w ten konkurs, ponieważ to interesująca inicjatywa Miasta Poznań, która sprawi, że rozpoczęcie studiów właśnie w tym mieście będzie znacznie przyjemniejsze. Poznań to drugi co do wielkości ośrodek akademicki, po Warszawie, dlatego też powinno powstawać coraz więcej propozycji skierowanych właśnie do młodych ludzi. Wspieramy młodych, ambitnych ludzi, którzy wiedzą co chcą osiągnąć w życiu i do tego dążą, dlatego też m.in. w październiku ufundowaliśmy nagrodę dla najmłodszego finalisty w Konkursie im. Henryka Wieniawskiego ” – powiedział Paweł Bugajny, Prezes Trust S.A.

REKLAMA


***

Trust S.A. to firma działająca na rynku budowlanym od 1989 r., a od 1993 r. na rynku deweloperskim. Spółka koncentruje się na realizacji projektów deweloperskich na rynku poznańskim, który jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków mieszkaniowych w Polsce.

Spółka w swoich inwestycjach stosuje materiały najwyższej jakości, przez co zdobywa zaufanie swoich Klientów. Dodatkowo inwestycje Trust S.A. charakteryzują się nowoczesną oraz niepowtarzalną architekturą, która jest efektem współpracy z renomowanymi biurami projektowymi. Do 2011 r. firma oddała do użytku mieszkania i domy, których całkowita powierzchnia użytkowa wynosi blisko 100 000 m2. Spółka aktualnie realizuje inwestycje Lubczykowa Góra II, Żurawieniec IV oraz Amber Residence. Łączny PUM w projektach realizowanych i planowanych wynosi ponad 225 000 m2. Dodatkowo Trust S.A. jest Partnerem Mieszkaniowym klubu sportowego Lech Poznań, a także Członkiem Klubu Partnera Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA