DODAJ

Reduta Nowe Podolany w Poznaniu powstaje zgodnie z planem

Mieszkania i domy / Poznań
Reduta Nowe Podolany w
Kajtman
2020-01-27 14:24:47
Na poznańskich Podolanach, w pobliżu Rusałki trwają zaawansowane prace budowlane osiedla Reduta Nowe Podolany. W ramach 8. budynku ulica Jasielska już w wakacje zyska 80 nowych mieszkań o powierzchniach od 42 do 85 mkw.

Ze względu na łagodną i słoneczną zimę, prace na inwestycji postępowały zgodnie z założonym wcześniej harmonogramem. Realizowany przy ulicy Jasielskiej sześciokondygnacyjny budynek oznaczony numerem 8 pomieści 80 mieszkań, w tym lokale 2, 3, 4 i 5-pokojowe, podziemną halę garażową oraz komórki lokatorski. Aktualnie pracownicy budowlani znajdujący się w klatce A kończą układanie płytek na komunikacjach oraz częściach wspólnych, a już niebawem rozpoczną także prace malarskie i szpachlowanie. Na tym samym etapie prowadzone są działania w klatce numer B. Natomiast z początkiem lutego zostaną zakończone prace nad elewację. – Z radością i dumą możemy poinformować, że wszystkie działania idą zgodnie z planem i już w wakacje rozpoczniemy przekazywać pierwsze klucze klientom – mówi Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development. Tak jak w poprzednich etapach, budynek będzie wyróżniać się elegancką, nowoczesną formą z wyjątkowymi, eleganckimi wnętrzami. Zaaranżowana zieleń pozwoli harmonijnie wpisać się w klimat otoczenia, jednocześnie współgrając z dotychczas powstałymi budynkami. Dodatkowo w ramach tego etapu zaprojektowano windy oraz komórki lokatorskie. Z myślą o potrzebach zmotoryzowanych powstanie także hala garażowa oraz miejsca naziemne.

Budynek nr 8 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów rynku pierwotnego – obecnie w ofercie dewelopera pozostało ostatnie 5 mieszkań. Wśród dostępnych rozwiązań znaleźć można lokale w układach 4- i 5-pokojowych z aneksem kuchennym. Przestronne, funkcjonalne wnętrza doskonale sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi. 

EBF Developement systematycznie będzie dalej rozwijać swoje osiedle. Aktualnie prowadzone są prace przy 9. budynku, w którym zaprojektowano 142 mieszkań, 2 lokale usługowo-handlowe, podziemną halę garażową oraz komórki lokatorskie. – Generalny wykonawca kończy ostatnie zadania w hali garażowej i rozpoczął murować ściany parteru. Finalizacja projektu nastąpi w III kwartale 2021 roku – dodaje Agata Nowaczyk.

Źródło: materiały prasowe