REKLAMA

Artykuły o Przystanek kolejowy Łódź Zarzew

Nowy przystanek kolejowy na łódzkim Zarzewie zwiększy możliwości kolei w aglomeracji [WIZUALIZACJE]
Na przystanku Łódź Zarzew roboty budowlane nabierają tempa. Na betonowych fundamentach ustawiane są ścianki pierwszego z dwóch nowych peronów. Nowy przystanek na kolejowej mapie Łodzi powstaje pod ulicą Przybyszewskiego. Mieszkańcy i podróżni będą mieli wygodne przesiadki z kolei do komunikacji miejskiej. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. jest realizowana w ramach „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”. Wartość prac to prawie 4,1 mln zł.
Nowy przystanek Łódź Zarzew zwiększy dostęp do kolei w aglomeracji łódzkiej [FILM + ZDJĘCIA]
W Łodzi mieszkańcy i podróżni będą korzystali z dodatkowego przystanku kolejowego blisko centrum miasta. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na zaprojektowanie i budowę peronów na łódzkim Zarzewie. Inwestycja jest realizowana na linii Łódź Widzew – Łódź Chojny z "Rządowego Programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025". Wartość inwestycji wynosi ponad 4 mln zł.
Na kolejowej mapie aglomeracji łódzkiej pojawi się nowy przystanek Łódź Zarzew [FILM + ZDJĘCIA]
W Łodzi mieszkańcy i podróżni zyskają dodatkowy dostęp do kolei. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetarg na zaprojektowanie i budowę nowego przystanku na łódzkim Zarzewie. Inwestycja jest realizowana na linii Łódź Widzew - Łódź Chojny z "Rządowego Programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025". Szacowana wartość ok. 9 mln zł.
REKLAMA