Refield stawia na Podkarpacie. Wybuduje pasaże handlowe w Sanoku i Leżajsku Materiały inwestora

Refield stawia na Podkarpacie. Wybuduje pasaże handlowe w Sanoku i Leżajsku

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Refield, jeden z najbardziej aktywnych graczy deweloperskich w sektorze parków handlowych realizowanych w modelu wybuduj-wynajmij-sprzedaj stawia na Podkarpacie. W tym rejonie Polski zainwestuje w dwóch miastach: Sanoku i Leżajsku.

Pasaż Sanocki – projektowana inwestycja znajduje się w województwie podkarpackim przy obwodnicy Sanoka DK 28 i ul. Łany w południowo-wschodniej części miasta zaledwie 8 min. od centrum. W 5 budynkach na łącznej powierzchni 11 500 mkw. GLA znajdzie się 16 lokali oraz restauracja drive-thru. Dla zmotoryzowanych klientów obiekt zaoferuje parking na około 495 aut. Będzie to jedyne takie miejsce handlu w mieście.

Materiały inwestora

Pasaż Leżajski, to planowany nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, który znajdować się będzie w mieście Leżajsk, leżącym w północnej części województwa podkarpackiego. Centrum handlowe mieścić się będzie przy DK 77 i ul. W. Jagiełły, przez co do obiektu będzie można łatwo dojechać nie tylko z centrum miasta, ale również z okolicznych miejscowości. W 3 budynkach na łącznej powierzchni ok. 7000 mkw. GLA znajdzie się 12 lokali, w tym restauracja drive-thru. Dla wygody klientów obiekt zaoferuje parking na około 290 aut.

Materiały inwestora
REKLAMA

Zapowiadane inwestycje będą jednymi z najnowocześniejszych destynacji handlowych w swoich rejonach. Na terenie obu nieruchomości staną stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Oba obiekty przejdą także certyfikację ekologiczną w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Otwarcie parków handlowych w Sanoku i Leżajsku zaplanowano na drugą połowę 2024 roku.

O inwestorze:

- Założycielem Refield jest Fabian Eryk Barbarowicz – współtwórca TUF RE.

- Refield jest aktualnie jednym z najbardziej aktywnych graczy deweloperskich w sektorze parków handlowych realizowanych w modelu wybuduj-wynajmij-sprzedaj. Pierwsze projekty firmy powstały w Chełmnie, Lidzbarku Warmińskim oraz w Golubiu-Dobrzyniu. Wszystkie zostały już wynajęte i sprzedane.

- Kolejne obiekty realizowane przez firmę Redfield są w trakcie planowania i realizacji. Wśród klientów firmy są aktywne fundusze nieruchomościowe, takie jak LCP Properties czy Falcon Investment Management.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA