Pierwszy w Olsztynie salon Bershka powstanie w Alfie

Pierwszy w Olsztynie salon Bershka powstanie w Alfie

Olsztyn
REKLAMA
Grupa Inditex i Centrum Handlowe Alfa sfinalizowały umowę najmu lokalu o powierzchni 300 m2, w którym powstanie pierwszy w Olsztynie salon marki Bershka. Otwarcie sklepu zaplanowano na wrzesień br.

Bershka będzie drugą po Stradivariusie marką Inditex obecną w olsztyńskiej Alfie. Prace przygotowawcze do przyjęcia nowego najemcy ruszyły już w kwietniu br., kiedy to rozpoczęła się zabudowa zadaszonego placu przed zachodnim wejściem do Centrum. W tym właśnie miejscu powstanie salon Bershki o powierzchni 300 m2.

 

„Sfinalizowanie umowy z Bershką to jeden z ostatnich kroków obecnie realizowanego planu rozbudowy i modernizacji Centrum Handlowego Alfa na ten rok. Bershka to jedna z marek, dla której Olsztynianie jeździli na zakupy np. do Trójmiasta. Wykazały to wyniki przeprowadzonych przez nas badań, zatem ogromnie się cieszymy, że to właśnie my możemy wprowadzić ją do Olsztyna jako pierwsi” – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

 

REKLAMA

Przekazanie nowego salonu Grupie Inditex do rozpoczęcia ostatecznego wykończenia sklepu zgodnie z identyfikacją wizualną marki Bershka nastąpi w połowie lipca br.

 

Od ponad dwóch miesięcy na terenie olsztyńskiej Alfy prowadzone są prace remontowe. Modernizowane są pasaże, na których wymieniane są sufity, oświetlenie i meble. Metamorfozę przechodzą również główne atrium oraz wejścia do Centrum. Zaawansowane prace remontowe trwają też na parkingu gdzie wymieniana jest nawierzchnia. W najbliższym czasie w Alfie pojawi się również nowe oznakowanie.

 

Wzbogacana jest także oferta Centrum. Oprócz niedawno otwartego pierwszego w Olsztynie salonu Sinsay i powiększonego salonu Mohito, 19 czerwca w Alfie powstał również salon marki Tatuum. Trwają jednocześnie przygotowania do otwarcia delikatesów Alma, które zaplanowane jest na 17 lipca.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA