[Olsztyn] Zara Home w Galerii Warmińskiej

[Olsztyn] Zara Home w Galerii Warmińskiej

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Kolejny brand z grupy Inditex dołączył do grona najemców Galerii Warmińskiej. Zara Home, specjalizująca się w artykułach dekoracyjnych i wystroju wnętrz, znajdzie się na parterze niecierpliwie oczekiwanego centrum handlowo – rozrywkowego.  Olsztyński salon marki będzie jedynym na terenie Warmii i Mazur.


Inditex, największy na świecie detalista odzieżowy z Hiszpanii, umieści w nowopowstającej Galerii Warmińskiej siedem swoich marek. - Do takich brandów jak OyshoPull and Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti czy też wizytówki Inditexu – Zary, która zajmie metraż 2200 m2, dołączy Zara Home i zajmie powierzchnię 315 m2 – informuje Mariusz Kowalczyk ze spółki Libra Project, zajmującej się komercjalizacją Galerii Warmińskiej. Marka, której wyróżnikiem są wysmakowane artykuły wyposażenia wnętrz powstała w 2003 roku w Saragossie, szybko rozpoczęła ekspansję na rynku międzynarodowym i posiada swoje salony w europejskich kolebkach stylu: w Londynie, Paryżu, Barcelonie, Brukseli, Madrycie czy Atenach. Zara Home ma kilka punktów również w Polsce, min. w Kielcach, Poznaniu, Krakowie czy w Warszawie. Od marca ubiegłego roku marka umożliwia także Polakom zakupy bez wychodzenia z domu, dzięki sklepowi internetowemu.


Pokaż mi jak mieszkasz…
…a powiem ci kim jesteś. Jaka jest więc osoba urządzająca swój dom razem z Zara Home? Subtelnie elegancka i stylowo nonszalancka. Do końca 2014 roku razem z brandem swoje wnętrze będzie można kreować także w Olsztynie. Na co mogą liczyć klienci Galerii Warmińskiej? Na nietuzinkowe przedmioty wychodzące spod rąk międzynarodowego zespołu projektantów, tworzących ofertę produktową stale aktualizowaną o najnowsze wnętrzarskie trendy. Owocem ich pracy są oryginalne dodatki, będące mieszanką stylu i gustownej nonszalancji, które nadają charakter każdemu pomieszczeniu. Asortyment Zara Home to w 70% tekstylia sypialniane, łazienkowe i kuchenne, takie jak komplety pościeli, koce, obrusy czy ręczniki. Oprócz tego marka oferuje wyroby ceramiczne i dekoracyjne, jak sztućce, świeczniki, lustra, ramki na zdjęcia, doniczki, wieszaki czy kosze piknikowe, a także wygodną a zarazem wyszukaną odzież domową.


A wszystko to, w unikalnym połączeniu klasyki z najnowszym designem, będzie można odnaleźć w salonie Zara Home w Galerii Warmińskiej. Oprócz niego, na powierzchni ponad 116 tys. m2 znajdzie się 169 lokali handlowo usługowych, kawiarnie, restauracje, klub fitness z kortami do squasha, kręgielnia oraz nowoczesne, 9-salowe multikino. Najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe Warmii i Mazur, którego koszt inwestycji wynosi 100 mln euro, pierwszych klientów zaprosi pod koniec 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA