Rozpoczyna się budowa kompleksu 7R City Park Gdańsk Airport I7R

Rozpoczyna się budowa kompleksu 7R City Park Gdańsk Airport I

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kompleks 7R City Park Gdańsk Airport I będzie gotowy pod koniec lata tego roku. Zlokalizowany w Gdańsku park powstaje zaledwie 4 km od lotniska im. Lecha Wałęsy, 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 km od centrum Gdańska i 25 km od portu w Gdyni. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Pekabex.

7R City Park Gdańsk Airport I docelowo zaoferuje trzy hale o łącznej powierzchni ok. 41 098 mkw.

– Pomorze to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów w Polsce. Zwłaszcza Trójmiasto od lat konsekwentnie przyciąga potencjalnych inwestorów i nowe firmy. Wyróżnikiem 7R City Park Gdańsk Airport I jest jego strategiczna lokalizacja – zarówno w kontekście dostępności kluczowej infrastruktury, jak i doskonałego połączenia z Trójmiastem. Docenią ją nie tylko partnerzy biznesowi, ale także pracownicy, bowiem położenie parku przy stacji PKM Matarnia umożliwi im wygodny dojazd z pobliskiej aglomeracji i okolicznych miejscowości – podkreśla Marzena Taube, Regional Leasing Director w 7R.

7R
7R
REKLAMA
7R

Park przemysłowo-magazynowy 7R City Park Gdańsk Airport I zapewni przyszłym najemcom liczne udogodnienia. Na terenie kompleksu powstaną trzy nowoczesne hale z innowacyjnymi i ekologicznymi rozwiązaniami. Wnętrza będą doświetlone światłem dziennym oraz lampami LED. Przewidziano również instalację fotowoltaiczną o mocy 250 kWp z możliwością jej rozbudowy.

7R zapewni także najwyższej jakości izolację termiczną ścian. Kompleks będzie posiadał ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

7R
7R

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA