REKLAMA

Opinie o [Ruda Śląska] Park Wodny "Aquadrom" (11)

Napisz komentarz
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Krypton
W Aquadromie w Rudzie Śląskiej na kąpiących czeka 11 basenów, 3 zjeżdżalnie zewnętrzne i saunarium. Największe park wodny w regionie zostanie otwarty w sobotę o godz. 12.

pokaz-artykul.png
Orzech
W pierwszej połowie miesiąca rozpoczęto testy funkcjonalności i bezpieczeństwa. Ponadto prowadzone są prace ziemne i porządkowe wokół budynku. Póki co jednak, o otwarciu obiektu nie ma mowy.

- Tak jak w sierpniu, kiedy informowaliśmy o zmianie terminu oddania do użytku Aquadromu, tak i teraz wierzymy, że problemy firmy Polimex-Mostostal to już historia - czytamy na portalu rudaslaska.naszemiasto.pl

ZDJĘCIA:


pokaz-artykul.png
kasia09
Czy data 1 września jest aktualna jeśli chodzi o otwarcie? Czy coś się zmieniło?
Orzech
Park Wodny w Rudzie Śląskiej miał być kolejnym aquaparkiem w województwie śląskim, stanie się swego rodzaju sportowym multipleksem. Korzystać z tamtejszych atrakcji będzie można od 1 września.

pokaz-artykul.png
Lukander
Rudzki park wodny będzie jak niemiecki stadion? Wiosną dowiemy się, kiedy obiekt zostanie otwarty.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
17670_1000x.jpg


17671_1000x.jpg


17672_1000x.jpg


17673_1000x.jpg


17674_1000x.jpg
Jan Hawełko
Budowany kosztem 119 mln zł park wodny w Rudzie Śląskiej będzie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2012 r. W projekcie wprowadzono zmiany, dzięki którym obiekt ma być bardziej atrakcyjny i tańszy w utrzymaniu - podali w poniedziałek inwestor i władze miasta.

Rudzki aquapark będzie czwartym, a zarazem największym tego typu, w regionie.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
W centrum województwa śląskiego, w odległości kilkunastu minut od największego węzła autostradowego w Polsce (skrzyżowanie autostrad A1 i A4) powstaje nowoczesna i wyjątkowa inwestycja. Jest nią Park Wodny w Rudzie Ślaskiej. Wodny kompleks rekreacyjno-sportowy zlokalizowany będzie w sercu miasta. Inwestycja usytuowana jest w rudzkiej dzielnicy Halemba, na południe od hali sportowej przy ul. Kłodnickiej. Łatwość dojazdu do obiektu sprawia, że już za rok Aquapark w Rudzie Śląskiej stanie się ulubionym miejscem wypoczynku i rozrywki tak mieszkańców województwa, jak i odwiedzających południe Polski.
REKLAMA