Rusza budowa Panattoni Park Radom Panattoni

Rusza budowa Panattoni Park Radom

Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma Mirbud S.A. należąca do grupy kapitałowej Mirbud przystąpiła do realizacji inwestycji dla największego developera nieruchomości przemysłowych w Polsce i Europie. Polsce – Panattoni Development Europe Sp. z o.o.

18 maja 2022 r. Mirbud S.A. przystąpił do realizacji inwestycji dla Panattoni Development Europe Sp. z o.o. pn. "Wykonanie robót budowlanych budynku magazynowego A z powierzchnią biurowo-socjalną oraz budynku magazynowego B z powierzchnią biurowo-socjalną wraz z infrastrukturą zewnętrzną, zlokalizowanych w Panattoni Park Radom w Radomiu".

Przybliżona wartość umowy, jaką zamierzają zawrzeć Mirbud S.A. i Panattoni Development Europe Sp. z o.o. wynosi: 14 136 000,00 euro netto.

Mirbud S.A. realizuje budynki użyteczności publicznej, komercyjne, mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe i magazynowe.

REKLAMA

Panattoni Park Radom to centrum logistyczne, które zaoferuje najemcom trzy hale o łącznej powierzchni 44 163 mkw. Łączna powierzchnia Parku będzie wynosiła 45 tys. mkw. Dwa pierwsze budynki o łącznej powierzchni 13 500 mkw. zostaną ukończone na przełomie 2022/2023 r.

Inwestycja położona jest w Radomiu u zbiegu ulic Warszawskiej i Macieja Rataja, w odległości 7,8 km od centrum Radomia, zaś od drogi wojewódzkiej nr 735 dzieli ją zaledwie 400 m.

Panattoni

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA