Rusza sprzedaż drugiego etapu osiedla Kraft w Łodzi źródło: Materiały inwestora

Rusza sprzedaż drugiego etapu osiedla Kraft w Łodzi

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
Kraft
adresŁódź, Traktorowa 50
inwestorTrei Real Estate Sp. z o.o.
REKLAMA
Osiedle Kraft to jeden z najnowszych deweloperskich projektów mieszkaniowych na łódzkim rynku. Prace budowlane w ramach I fazy inwestycji rozpoczęły się we wrześniu 2020 roku i obejmują realizację 104 mieszkań o metrażach od 25 do 87 mkw. 
Wszystkie nowe mieszkania w Łodzi na osiedlu Kraft zaprojektowane są tak, by dysponowały przestronnymi balkonami, tarasami lub własnymi ogródkami na parterze. 50% mieszkań z I fazy inwestycji znalazło już swoich nabywców. Oznacza to, że mimo sytuacji związanej z pandemią, deweloperowi udało się utrzymać stabilny poziom i stałe tempo sprzedaży mieszkań.
W związku z dużym zainteresowaniem klientów oraz zgodnie z harmonogramem prac Trei Residential przystąpił do rozpoczęcia sprzedaży następnej fazy przedsięwzięcia. Start jego budowy zaplanowany jest na drugi kwartał 2021 roku i zakłada realizację 88 mieszkań o metrażach od 28 do 107 mkw., rozmieszczonych na sześciu kondygnacjach. Tym samym, w 2022 roku, w ramach pierwszej i drugiej fazy projektu, firma odda do użytku mieszkańcom Łodzi blisko 200 nowych lokali łącznie.
Oprócz nowych lokali do zamieszkania, inwestor w drugiej fazie budowy zapewni kolejne zielone patio z placem zabaw, a także 82 dodatkowe miejsca postojowe na parkingu podziemnym.
REKLAMA
Materiały inwestora
Osiedle Kraft powstaje na granicy z dzielnicą Polesie, która zlokalizowana jest w otoczeniu parków i skwerów zieleni, w tym m.in. Parku Kieleckiego, Parku im. Stefana Żeromskiego, Parku im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W promieniu około dwóch kilometrów znajdują się także pływalnia, lodowisko czy Ogród Botaniczny. 
Za budowę łódzkiego osiedla Kraft odpowiada doświadczony wykonawca, firma Spec Bau Polska, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się już na początku 2022 roku.
Źródło: Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA