Ruszył M Park w Świdniku, największa inwestycja LCP Properties w PolsceMateriały prasowe

Ruszył M Park w Świdniku, największa inwestycja LCP Properties w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

Najnowszy projekt, M Park Świdnik jest już 45. parkiem handlowym międzynarodowej grupy inwestycyjnej M Core a jego wartość, 10 milionów euro, podkreśla mocne zaangażowanie inwestora w rozwój posiadanego portfela w Polsce.

– Jesteśmy zachwyceni, że możemy otworzyć park handlowy M Park właśnie w Świdniku. LCP działa w Polsce od 2005 roku i cieszymy się, że kolejnym etapem naszego rozwoju jest nasza oficjalna obecność w tym regionie. Park handlowy M Park otworzyliśmy 30 marca, a nasze ambitne plany mają zapewnić mu sukces, który przełoży się na centrum tętniące życiem i będące miejscem chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Świdnika i okolic. Jesteśmy dumni z tego, że będziemy mogli spełnić oczekiwania mieszkańców, ponieważ to oni przyczynili się również do powstania M Parku takiej wielkości – mówi Krystian Modrzejewski, szef działu ekspansji grupy M Core w LCP Properties

– Ta inwestycja, o wartości 10 milionów euro, jest częścią realizacji celu inwestycyjnego grupy M Core i należącej do niej LCP Properties, który zakłada powiększenie wartości portfela do 1 miliarda euro w ciągu najbliższych lat – mówi Magdalena Kowalewska, COO w LCP Properties.

REKLAMA

Obiekt o powierzchni GLA 7700 mkw. jest największą inwestycją Grupy LCP w Polsce, działającą pod marką M Park. Projekt charakteryzuje optymalna oferta najemców dostosowana do oczekiwań lokalnej społeczności. Wśród najemców w parku handlowym będą funkcjonowały takie globalne marki jak Pepco, Dealz, Action, Sinsay, Rossmann, Martes Sport, a operatorem spożywczym jest Biedronka. Wśród pozostałych najemców w M Parku będą również lokalni przedsiębiorcy, a już wkrótce LCP ogłosi nazwy ostatnich najemców, z którymi umowy są właśnie finalizowane.

Materiały prasowe

Budowa M Park Świdnik spotkała się z dużym entuzjazmem zarówno samych mieszkańców, jak i władz lokalnych. W mieście mieszka ponad 40 000 mieszkańców, które sąsiaduje z metropolią Lublina liczącą ponad 340 000 mieszkańców. Wielu z nich codziennie przemieszcza się w obrębie tych dwóch miast, a lokalizacja parku umożliwi im sprawne realizowanie potrzeb zakupowych. Ze względu na niespotykaną dotychczas ofertę w regionie, inwestycja nie tylko powinna zaspokoić potrzeby szerokiego grona konsumentów, ale również wzmocnić lokalną gospodarkę generując szacunkowo 150 nowych miejsc pracy dla okolicznych mieszkańców.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA