Bydgoszcz
Niestety nie mamy żadnych ogłoszeń z podanych parametrów wyszukiwania

Najnowsze artykuły z Bydgoszcz

Lider w branży tworzyw sztucznych nowym najemcą Multiparku Bydgoszcz
Spółka Tuplex, lider w branży tworzyw sztucznych, to nowy najemca Multiparku Bydgoszcz, należącego do LCP Properties. W obiekcie przedsiębiorstwo wynajęło 1450 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Najemcę podczas negocjacji warunków umowy wsparli specjaliści z firmy doradczej Newmark Polska.
Budowa nowej gazowej jednostki w Elektrociepłowni Bydgoszcz II wchodzi w ostatni etap
PGE Energia Ciepła, z Grupy PGE, kontynuuje w bydgoskiej elektrociepłowni proces odchodzenia od węgla i przejścia na paliwo zero i niskoemisyjne. 25 czerwca br. miała miejsce ceremonia zawieszenia wiechy, a tym samym rozpoczął się ostatni etap inwestycji.
Duży dostawca usług i produktów weterynaryjnych inwestuje w Bydgoszczy
Kolejna duża firma stawia na Bydgoszcz. Polska firma MEDiVET S.A., wiodący dostawca usług i produktów weterynaryjnych, wynajął ponad 6500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Fortress Logistics Park Bydgoszcz. Powstaną nowe miejsca pracy.
W Bydgoszczy powstanie duży, nowoczesny park handlowy
Centrum handlowe Bydgoszcz Glinki zostanie przebudowane przez Redkom Development, w efekcie czego powstanie najnowocześniejszy w okolicy park handlowy z Carrefour jako najemcą spożywczym.
Budowa nowej gazowej jednostki w Elektrociepłowni Bydgoszcz wchodzi w nowy etap [FILM]
W Elektrociepłowni Bydgoszcz II, należącej do PGE Energia Ciepła, z Grupy PGE, trwa budowa nowego, niskoemisyjnego źródła ciepła. W ramach realizowanej inwestycji, 5 kwietnia br., na plac budowy dostarczony został gazowy kocioł wodny o mocy 38 MWt. Jest to jeden z najważniejszych elementów budowanej inwestycji, która zapewni bezpieczeństwo dostaw ciepła i energii elektrycznej dla mieszkańców. Wpłynie także na poprawę jakości powietrza w regionie.
Lepszy dostęp do kolei na przystanku Bydgoszcz Zachód
Podróżni wygodniej wsiadają do pociągów z przebudowanych peronów na przystanku Bydgoszcz Zachód. Inwestycja zrealizowana przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. poprawiła dostęp do kolei na trasie w kierunku Nakła nad Notecią, Piły oraz do centrum miasta. Zadanie o wartości 4,5 mln zł netto zostało sfinansowane ze środków „Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025”.
W Polsce powstanie centrum NATO-Ukraina
W Polsce powstanie bardzo ważna inwestycja NATO. W czwartek 15 lutego na konferencji prasowej po spotkaniu ministrów obrony w Brukseli sekretarz generalny tego sojuszu Jens Stoltenberg zapowiedział utworzenie w naszym kraju nowego, wspólnego centrum szkoleniowo-edukacyjnego NATO-Ukraina.
Primark otworzy kolejny nowy sklep w Polsce. 150 nowych miejsc pracy!
Primark, międzynarodowy detalista odzieżowy, ogłosił plany otwarcia siódmego sklepu w Polsce, w centrum handlowym Zielone Arkady Bydgoszcz. Będzie to pierwsza lokalizacja Primark na północy kraju, a jej otwarcie zaplanowano w kolejnym roku finansowym (między wrześniem 2024 r. a wrześniem 2025 r.).
Wiecha zawisła nad Kampusem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy [FILMY+WIZUALIZACJE]
Po niespełna 24 miesiącach budowy nowego kampusu Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, inwestycja osiągnęła swoją docelową wysokość – prawie 30 metrów. Zawieszenie tradycyjnej wiechy to symboliczny znak, że zakończono prace konstrukcyjne. I choć budowa obiektu zbliża się ku końcowi, to przed Kadrą Budowy Unibep jeszcze wiele wyzwań zarówno od strony technicznej, wizualnej, jak i akustycznej. Nowy gmach bydgoskiej Akademii Muzycznej to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce.
Będzie lepszy dostęp do kolei na bydgoskim Fordonie
Zmienią się możliwości podróży koleją dla mieszkańców bydgoskiego Fordonu. Dzięki przebudowie stacji Bydgoszcz Fordon oraz powstaniu nowego przystanku będzie lepszy dostęp do kolei w tej części miasta. Przebudowa układu torowego zwiększy przepustowość linii w kierunku Chełmży, na którą będzie mogło wyjechać więcej pociągów. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę na realizację prac o wartości ok. 40 mln zł netto.
REKLAMA