Sikorskiego Vita – nowa inwestycja Develii w Warszawie Materiały dewelopera

Sikorskiego Vita – nowa inwestycja Develii w Warszawie

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
Sikorskiego Vita
adresWarszawa, Sikorskiego 7
inwestorDEVELIA S.A.
REKLAMA

Develia, jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, wprowadza do sprzedaży kolejny projekt w Warszawie. Inwestycja Sikorskiego Vita powstanie na Mokotowie, w pobliżu Dolinki Służewieckiej i zaoferuje 58 mieszkań.

Ze względu na prorodzinny charakter inwestycji, deweloper postawił głównie na lokale 3-pokojowe o powierzchniach ok. 60 metrów kwadratowych. Do wszystkich przypisane będą przestronne tarasy, balkony lub loggie. Duże okna zapewnią odpowiednie nasłonecznienie i wysoki komfort mieszkania. Na parterze budynku znajdzie się lokal użytkowy, a w części podziemnej hala garażowa.

Sikorskiego Vita to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką. Prestiżowa lokalizacja na Mokotowie, w pobliżu Dolinki Służewieckiej zapewnia dostęp do praktycznie wszystkich udogodnień. Jestem przekonany, że projekt ten będzie cieszył się dużym zainteresowaniem nabywców szukających rodzinnych lokali w Warszawie – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
REKLAMA
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera
Materiały dewelopera

Osiedle powstaje w okolicy o rozbudowanej infrastrukturze lokalnej. W pobliżu dostępne są szkoły i przedszkola, a do parku w Dolince Służewieckiej można dotrzeć spacerem w ciągu kilku minut. Do najbliższej stacji Metra (Wilanowska) można dojechać w 10 minut jedną z linii autobusowych kursujących w pobliżu. Dla osób stawiających na aktywny tryb życia, atutem będą również przebiegające tu liczne trasy rowerowe oraz sąsiedztwo kompleksu sportowego Stegny. Najbliższe centrum handlowe – Sadyba Best Mall z kinem – oddalone jest o mniej niż 2 km.

Kolejnym mocnym punktem Sikorskiego Vita jest bardzo dobra komunikacja. Dzięki buspasom na Al. Sikorskiego i ul. Sobieskiego komunikacja publiczna zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum Warszawy lub na drugą stronę Wisły. Lokalizacja inwestycji zapewnia też dobre połączenie z „dzielnicą biurową”, w rejonie ulic Domaniewskiej i Postępu.

Ukończenie budowy osiedla zaplanowane jest na IV kwartał 2024 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 15 899 zł za metr kwadratowy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA